Sigma (streaming link)
06:00
ΏRA GIA FAGITO (E) – K
06:45
PROTOSELIDO ME TON ANDREA DIMITROPOULO - K
09:30
IRTHE KI EDESE – K

Me ton Andrea Dimitropoulo ke ti Giota Damianou

11:30
MESIMERI KE KATI ME TON CHRISTO MICHALARO - K
14:00
VOURATE GITONI (E) - K
14:40
LOVE IT – K
16:45
KALO MESIMERAKI ME TON NIKO MOUTSINA (E) - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
KALO MESIMERAKI (E) - K
18:40
KATI XANAPSINETE (E) - K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
CHORIS PERISTROFES – K

DIMOSKOPISI

00:30
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
00:40
KALO MESIMERAKI (E) - K
02:20
KATI XANAPSINETE (E) – K
04:00
LOVE IT (E) – K
05:30
THE COOKING (E) - K
OMEGA (streaming link)
07:00
ALITHIES ME TI ZINA

Kinoniki ekpompi me ti Zina Koutselini. Themata epikerotitas, kinoniki provlimatismi, anthropines istories

09:00
BREAKFAST @STAR

O Giorgos ke i Elina, xekinoun tin imera me ena BREAKFAST@STAR gemato ilikrinia, afthormitismo, efstocho scholiasmo, diadrasi, chamogelo, pechnidia ke sigchroni optiki!

12:00
ENIMEROSI TORA

I kathimerini sas enimerosi me ton Onoufrio Sokratous

13:30
ELA NA DIS

I Elena Theodorou ke i parea tis erchonte na mas prosferoun monadikes stigmes psichagogias.

15:00
ECHMES

O Sotiris Paroutis ke i Stella Savva stin pio diadrastiki ekpompi tis Kipriakis tileorasis me erevnes, reportaz, sinentefxis, sizitisis ke apefthias sindesis, panta me epikentro ton anthropo.

16:35
TRIA MILIA (E)
17:35
SHOPPING STAR

Pechnidi modas me ti Viki Kagia

18:00
OMEGA NEWS

Apogevmatino Deltio Eidiseon ke sti Noimatiki

18:10
SHOPPING STAR (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS

To makroviotero ke pio agapimeno pechnidi tis tileorasis, me parousiasti ton Petro Polichronidi

20:10
OMEGA NEWS

Kentriko Deltio Eidiseon me ton Michali Pavlidi

21:15
TRIA MILIA
22:15
CASH OR TRASH

Me plousia empiria ke kirios agapi ston tomea ton palion antikimenon, i Despina Miraraki mas proskali ke mas ipodechete sti dimoprasia tis zois mas, ta antikimena xetiligoun tis istories tous ke diekdikoun tin kaliteri prosfora gia na allaxoun cheria se mia apo tis pio petichimenes ekpompes stin Eiropi.

23:45
RIXE MIA ZARIA (E)
00:30
OU FONEFSIS (E)
01:30
PIOS INE PROINIATIKA
04:30
SHOPPING STAR (E)
05:30
IKONES (E)
06:00
KATHE MERA SEF (E)
ANT1 TV (streaming link)
06:20
INE STIGMES (E)
07:10
KARMA (E)
07:50
I EPISTROFI (E)
08:40
ROUK ZOUK (E)
09:30
TO PROINO

Psichagogiki ekpompi, parousiazoun i Fei Skorda ke Giorgos Liagkas.

11:00
MERA MESIMERI

Me to Nikita Kiriakou

14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)
14:50
FILA TO VATRACHO SOU (E)
15:40
TIN PATISA (E)
16:20
PIOS THELI NA GINI EKATOMMIRIOUCHOS (E)
17:10
KATI CHORISMENA PALIKARIA (E)
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
PETA TI FRITEZA
19:20
5 X 5

Tilepechnidi, parousiazi o Markos Seferlis.

20:15
TA NEA TOU AMT1
21:15
PIOS THELI NA GINI EKATOMMIRIOUCHOS

Tilepechnidi, parousiazi o Grigoris Arnaoutoglou.

22:15
AGRIES MELISSES III
12

Episodio 144 TELEvTEO

23:30
PAROUSIASTE (E)
00:20
THE 2NIGHT SHOW
12
01:50
KE I PAMTREMENI ECHOUN PSICHI (E)
02:40
I STAVLI TIS ERIETAS ZEMI (E) (15)
03:30
MIN MOU LES AMTIO (E) (15)
04:20
ROUA MAT (E)
05:10
TO KAFENIO (E)
05:40
EROTAS (E)
ALPHA TV CYPRUS (streaming link)
06:00
DEAL (E)
06:45
ALPHA KALIMERA
09:15
THE CHASE (E)
10:10
ASTERAS RACHOULAS (E)
11:00
ALPHA ENIMEROSI
13:30
IKOGENIAKES ISTORIES (E)
14:30
TO SI SOU (E)
15:15
KITCHEN LAB
16:00
O PIO ADINAMOS KRIKOS
17:00
DEAL
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:00
IKOGENIAKES ISTORIES
19:15
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA (E)
20:00
ALPHA NEWS

Se mia epochi opou ta politika, ikonomika ke kinonika dedomena allazoun ke i polites anazitoun tin egkiri ke egkeri enimerosi, erchonte i Eidisis tou ALPHA me dinamiko, machitiko, apokaliptiko ke axiopisto charaktira.

21:00
I GI TIS ELIAS
22:30
SKOTINI THALASSA
23:15
SIMPETHERI APO TA TIRANA (E)
00:00
SAVVATOGENNIMENES
00:45
KARMA (E)
01:30
DIO XENI
02:15
ALITHINI EROTES (E)
03:00
SE IDA (E)
03:45
EMTIMOTATI KERATADES (E)
04:30
CELEBRITY GAME NIGHT (E)
RIK1 (streaming link)
06:45
PROTI ENIMEROSI
09:30
OMORFI MERA-KATHE MERA
10:55
SELIDES ISTORIAS

A’ Kiklos-Episodio 89o (Epanalipsi)

11:00
APO MERA SE MERA
14:30
EMIS KI O KOSMOS MAS
15:30
CHRISES SINTAGES

E’ Kiklos-Episodio 24o (Epanalipsi)

16:30
ART OF SPACE 2020

Episodio 9o The Architecture of Uniformity-What Future for Shopping Malls (Epanalipsi)

17:00
BONANZA

A’ Kiklos-Episodio 23o Desert Justice (Epanalipsi)

18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
STIN AKRI TOU PARADISOU

V’ Kiklos-Episodio 20o (Epanalipsi)

19:00
TA KALITERA MAS CHRONIA

A’ Kiklos-Episodio 37o- I anixi tis mitriarchias (Epanalipsi)

20:00
EIDISIS
21:00
THE 2000S

Episodio 4o- The i Decade (Epanalipsi)

22:00
PROKLISIS
23:00
EIDISIS
23:05
CHALKINA CHRONIA

E’ Kiklos-Episodio 24o (Epanalipsi)

23:45
EKINI KE EKINI

A’ Kiklos-Episodio 39o (Epanalipsi)

00:45
OMORFI MERA-KATHE MERA

(Epanalipsi)

02:10
SELIDES ISTORIAS

(Epanalipsi)

02:15
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:15
PROKLISIS

(Epanalipsi)

04:15
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

05:15
STIN AKRI TOU PARADISOU

(Epanalipsi)

05:45
TA KALITERA MAS CHRONIA

(Epanalipsi)

RIK2 (streaming link)
07:30
MAGIKOS KOSMOS

(epanalipsi)

07:55
LITTLE FURRY
08:20
NILS HOLGERSSON
08:45
GARFIELD
09:30
INSPECTOR GADGET
09:50
MINI PET PALS
10:05
HERO DAD
10:25
THAT’S JOEY
10:55
BO ON THE GO
11:20
THE SMURFS
12:20
LEO DA VINCI
12:45
MIA AND ME
13:05
MINI PET PALS
13:25
BO ON THE GO
13:50
INSPECTOR GADGET
14:15
THE SMURFS
15:05
LEO DA VINCI
15:30
MIA AND ME
15:55
O DROMOS ECHI TI DIKI TOU ISTORIA
16:00
SINEDRIA TIS OLOMELIAS TIS VOULIS

Euromaxx a la Carte (epanalipsi)

18:30
ART CAFE ME IPOTITLOUS
19:30
SELIDES ISTORIAS
19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
KENTRIKO DELTIO STI NOIMATIKI
21:05
MIAS PENTARAS NIATA

(epanalipsi)

23:00
VONANZA

(epanalipsi)

00:00
EMIS KI O KOSMOS MAS (EPANALIPSI)
00:50
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
01:10
APO MERA SE MERA (EPANALIPSI)
04:40
ART CAFé (EPANALIPSI)
05:30
BONANZA (EPANALIPSI)
06:20
EURONEWS
PLUS
06:00
TO TAXIDI TIS ZOIS

Me tin Atzil Loupeskou. Kliniki Ipnotherapeftria

06:55
PEDIKI SIRA EP. 34A + 34V
07:15
PEDIKI SIRA EP. 3 SEASON I
07:40
EXIPNES GEFSIS (SMART GEFSIS) (E )

Me ton chef AMtREA KAVAZI.

08:30
TILENOUVELLA (METAGLOTTISMENI) (E )

MARIA ANgELE MOu

10:00
TILEAGORA
12:00
ME ALLI MATIA, SEASON IV
14:00
QUIZ FUN – EK. 4

Psichagogiko Tilepechnidi

15:30
TILEAGORA
18:10
SIMTOMO (10’) DELTIO IDISEON
18:35
XENI IKOGENIAKI KOMIKI – NEANIKI SIRA

Ep. 22 Season I

19:00
TILEAGORA
19:30
IDISIS STO PLUS

Kentriko Deltio Eidiseon me ti dimosiografo ChRISTIANA STAfROu –

20:10
TILENOUVELLA MARIA ANGELE MOU
21:05
TAXIDI GEFSEON, SEASON IV (2021/2022) EPANALIPSIS

Me ton diakekrimeno chef SAVVAS SAVVA

22:00
AORATOS FAKOS
22:05
XENI TENIA

i tenia ton deka (12) DRASI, PERIPETIA, KOMODIA

00:05
XENI SIRA
12
01:00
XENI SIRA
12
01:55
XENI SIRA
12
02:45
XENI SIRA
12
03:35
XENI SIRA (15)
04:25
AORATOS FAKOS
04:50
ME ALLI MATIA (E )

Me ti Christiana Stavrou