Sigma
06:00
ΏRA GIA FAGITO – K
06:45
PROTOSELIDO ME TON ANDREA DIMITROPOULO – K
09:30
IRTHE KI EDESE – K
11:00
MESIMERI KE KATI ME TON CHRISTO MICHALARO – K
13:30
VOURATE GITONI (E) – K
14:00
LOVE IT – K
15:40
KALO MESIMERAKI – K
17:30
KATI XANAPSINETE - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
KATI XANAPSINETE – K
19:10
MOLIS CHTHES - K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:10
TOP CHEF – K
23:00
BIG BROTHER - K
01:00
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
01:10
MOLIS CHTHES (E) - K
02:00
KALO MESIMERAKI (E) – K
03:30
LOVE IT (E) – K
04:40
TOMES STA GEGONOTA (E) – K
05:30
KOKKINO PODILATO (E) – K
OMEGA
06:00
PIOS INE PROINIATIKA
09:00
BREAKFAST @STAR
12:00
ENIMEROSI TORA
13:30
ELA NA DIS
15:00
ECHMES
16:35
KATHE MERA SEF
17:35
SHOPPING STAR
18:00
OMEGA NEWS
18:10
SHOPPING STAR (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS
20:10
OMEGA NEWS
21:00
THE OMG SHOW
22:35
TOTAL BLACKOUT
23:30
THE BLACKLIST
00:30
O AMTRAS TON ONIRON MOU (E)
01:30
ALITHIES ME TI ZINA
03:00
9 MHNES (E)
04:00
IKONES (E)
05:00
KATHE MERA SEF (E)
ANT1 TV
06:30
PARTHENA ZOI (E)
07:20
ROUK ZOUK V (E)
08:10
5 X 5 (E)
09:00
TO PROINO
11:00
MERA MESIMERI
14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)
14:50
THA VRIS TO DASKALO SOU (E)
15:40
PARTHENA ZOI (E)
16:20
5 X 5
17:10
ROUK ZOUK V
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
ILIOS II
19:15
AGRIES MELISSES III
20:15
TA NEA TOU AMT1
21:20
TO CHARTINO KOUTI
12
22:15
5 X 5 (E)
23:10
GAME OF CHEFS
00:00
THE 2NIGHT SHOW 6
12
01:40
GIA TIN ANNA (E)
02:30
ANGIGMA PSICHIS (E)
03:20
TA NEA TOU AMT1
04:10
TO KAFENIO (E)
04:50
EROTAS (E)
05:40
KARMA (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
DEAL (E)
06:45
ALPHA KALIMERA
09:15
SUPER KATERINA
11:00
ALPHA ENIMEROSI
13:30
IKOGENIAKES ISTORIES
14:30
STYLE ME UP
15:15
ME AGAPI CHRISTIANA
17:00
DEAL
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:00
TO AFRIO MAS ANIKI
19:00
THE CHASE
20:00
ALPHA NEWS
21:00
SASMOS
22:20
I GI TIS ELIAS
23:30
THE BACHELOR
01:15
ASE MAS RE MAMA (E)
02:00
SPITI INE (E)
02:45
TO AFRIO MAS ANIKI (E)
03:30
SASMOS (E)
04:30
ME AGAPI CHRISTIANA (E)
RIK1
06:45
PROTI ENIMEROSI
09:30
OMORFI MERA-KATHE MERA
10:55
SELIDES ISTORIAS
11:00
APO MERA SE MERA
14:30
EMIS KI O KOSMOS MAS
15:30
CHRISES SINTAGES
16:30
OLA STON AERA
18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
KONTA EPESES

(Epanalipsi)

19:20
MPLAK FOREST
20:00
EIDISIS
21:05
CHALKINA CHRONIA
21:50
APOTIPOMATA

(Epanalipsi)

22:40
EIDISIS
22:45
FBI
23:30
ART CAFE

(Epanalipsi)

00:30
OLA STON AERA

(Epanalipsi)

01:55
SELIDES ISTORIAS

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

03:45
FBI

(Epanalipsi)

04:30
KONTA EPESES

(Epanalipsi)

05:30
APOTIPOMATA

(Epanalipsi)

06:30
MPLAK FOREST

(Epanalipsi)

RIK2
07:30
ELA KI ESI

(epanalipsi)

07:50
MAYA THE BEE
08:20
NILS HOLGERSSON
08:45
LITTLE FURRY
09:10
BOULE AND BILL
09:35
WISSPER
10:05
ROBOT TRAINS
10:45
GARFIELD

11:30
MAYA THE BEE
12:00
NILS HOLGERSSON
12:25
LITTLE FURRY
12:50
BOULE AND BILL
13:15
WISSPER
13:45
ROBOT TRAINS
14:25
GARFIELD
15:15
MAYA THE BEE
15:40
ELA KI ESI

(epanalipsi)

15:50
O DROMOS ECHI TI DIKI TOU ISTORIA
16:00
SINEDRIA TIS OLOMELIAS TIS VOULIS

18:00
EUROMAXX DESIGN

(epanalipsi)

18:30
ARTCAFE

(epanalipsi)

19:30
KITA ME STA MATIA
19:45
FIFA FUTSAL WORLD CUP O DEFTEROS IMITELIKOS
21:30
EIDISIS STIN ANGLIKI
21:40
EIDISIS STIN TOURKIKI
22:00
THE LOUDEST VOICE
22:50
SELIDES ISTORIAS
23:00
CHALKINA CHRONIA ME IPOTITLOUS
00:00
EMIS KI O KOSMOS MAS (EPANALIPSI)
01:00
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
01:20
APO MERA SE MERA (EPANALIPSI)
04:45
OMORFI MERA – KATHE MERA (EPANALIPSI)
06:15
EURONEWS
PLUS
05:55
TO TAXIDI TIS ZOIS
06:50
PEDIKI SIRA EP. 46
07:10
PEDIKI SIRA EP. 18
07:35
COOK EAT (E )
08:30
TILENOUVELLA (METAGLOTTISMENI) (E )

MARIA ANgELE MOu

10:00
TILEAGORA
12:00
ME ALLI MATIA, SEASON IV
13:10
MESIMVRINI ENIMEROSI
14:30
TILEAGORA
18:10
SIMTOMO (10’) DELTIO IDISEON
18:30
TILEAGORA
19:25
TILENOUVELLA MARIA ANGELE MOU
20:15
IDISIS STO PLUS

20:50
TAXIDI GEFSEON, SEASON III (2020/2021) EPANALIPSI
21:50
AORATOS FAKOS
22:05
XENI TENIA I TENIA TON DEKA
12

DRASI, KOMODIA, ROMAMtZO

23:55
ANNITA KITA ( E )
01:40
XENI SIRA
12
02:30
XENI SIRA
12
03:20
XENI SIRA (15)
04:10
VIDEO CLIPS
04:15
MONO GIA SENA ( E )
04:50
ME ALLI MATIA (E )