Sigma
06:00
OI ADIAFTHORI (E) – K
06:30
LOVE IT (E) – K
08:00
KALO MESIMERAKI (E) – K
09:40
ΏRA GIA FAGITO (E) – K
10:00
VOURATE GITONI (E) – K
10:40
DOT – K
11:40
KATI XANAPSINETE (E) – K
13:00
MISTIKA IGIAS KE OMORFIAS – K
13:50
VOURATE GITONI (E) – K
14:30
MOLIS CHTHES (E) –K
15:50
IDOLS (E) – K
16:40
IRTHE KI EDESE… STIN KOUZINA – K
17:20
OLA GKOUMT - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:15
OLA GKOUMT - K
19:10
I PETHERA – K

Neo episodio

20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
SURVIVOR – K
00:30
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
00:40
I PETHERA (E) - K
01:30
PASSENGER (E) – K
02:30
OLA GKOUNT (E) – K
04:00
IRTHE KI EDESE (E) - K
OMEGA
05:30
TORA O,TI SIMVENI
09:50
OPEN WEEKEND
13:00
O TROCHOS TIS TICHIS (E)
15:15
GREEN KITCHEN BY MADAME GINGER (E)
16:15
EROTAS ME DIAFORA (E)
17:15
IKONES
18:00
OMEGA NEWS
18:15
ENA TRAGOUDI AKOMA
20:10
OMEGA NEWS
21:15
ANICHTA
22:30
DEVIL'S ADVOCATE (XENI TENIA)
00:30
TOTAL BLACKOUT (E)
01:30
OPEN WEEKEND (E)
04:00
AFTER DARK (E)
05:30
PROKLISI (E)
06:00
GIA PAMTA PEDIA (E)
ANT1 TV
05:40
MTAMTA GIA OLES TIS DOULIES (E)
06:30
AKROS IKOGENIAKON (E)
08:00
MAMMA MIA (E)
08:30
TO EVDOMO KLIDI (E)
09:00
DIXE MOU TO FILO SOU (E)
09:30
LA PASTA POMILWRI II (E)
11:10
PETA TI FRITEZA (E)
12:00
IGIA PANO AP’ OLA
12:50
ENOPIOS ENOPIO III
14:20
ELLADA ECHIS TALEMTO (E)
16:50
FREMTO KAPOUTSINO (E)
17:40
ROUK ZOUK SPECIAL
18:00
TA NEA SE 10’
18:30
ROUK ZOUK SPECIAL … SINECHIA
19:20
FREMTO KAPOUTSINO
20:15
TA NEA TOU AMT1
21:20
CASA DE MIKEL III
23:00
TOMB RAIDER
12
01:10
TRICHES
12
02:00
I EKDROMI (15)
02:50
4XXX4 (E)
03:40
DI$ MADIAM (E)
04:30
GIA MIA GINEKA KE ENA AVTOKINITO (E)
05:20
ENA KI ENA (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
60’ ELLADA (E)
06:45
NOSTIMA KE APLA
07:50
MY GREECE
09:00
I FAMILIA (E)
09:50
SAVVATOKIRIAKO ME TON MANESI
13:00
TO SI SOU (E)
13:50
THE CHASE (E)
14:50
ASE MAS RE MAMA
15:40
IKOGENIAKES ISTORIES (E)
17:45
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:10
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA - SINECHIA
18:45
24 ORES
20:00
ALPHA NEWS
21:00
XENI TENIA
22:30
CELEBRITY GAME NIGHT
23:45
ELLINIKI SIRA
02:15
10I EMTOLI (E)
03:15
SAVVATOKIRIAKO ME TON MANESI (E)
RIK1
07:00
EIRINI PASI

(Epanalipsi)

07:30
VIMATA STIN AMMO

(Epanalipsi)

08:00
ME TI FONI SOU

(Epanalipsi)

09:00
EIRINI PASI

(Epanalipsi me ellinikous ipotitlous)

10:00
SE PROSKINO GLOSSA

(Epanalipsi)

11:00
CHRONOGRAFIMA

(Epanalipsi)

11:30
CHRISES SINTAGES-WEEKEND EDITION

(Epanalipsi)

12:00
BRAND_NEWS
14:00
EIDISIS
14:30
MAZI/BIRLIKTE
15:30
KIPRII TOU KOSMOU
16:00
ROAD STORY
16:30
ART CAFE
17:30
MOUSIKO RANTEVOU
18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
TA KALITERA MAS CHRONIA
19:20
EIRINI PASI
20:00
EIDISIS
21:00
ATHLITIKO SAVVATO
21:30
PLAY LIST
22:30
ELLINIKI TENIA

I Chorodia tou Charitona (Epanalipsi)

23:00
EIDISIS
23:05
ELLINIKI TENIA

I Chorodia tou Charitona (I sinechia)

00:00
ROAD STORY

(Epanalipsi)

00:30
VIMATA STIN AMMO

(Epanalipsi)

01:00
ME TI FONI SOU

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

02:30
ATHLITIKO SAVVATO

(Epanalipsi)

03:00
CHRONOGRAFIMA

(Epanalipsi)

03:30
KIPRII TOU KOSMOU

(Epanalipsi)

04:00
ART CAFE

(Epanalipsi) SAVVATO 22 IANOuARIOu (Sinechia)

05:00
MAZI/BIRLIKTE

(Epanalipsi)

05:45
MOUSIKO RANTEVOU

(Epanalipsi)

06:15
TA KALITERA MAS CHRONIA

(Epanalipsi)

RIK2
07:30
KE TI KALA

(epanalipsi)

08:00
LITTLE FURRY
08:25
BOULE AND BILL
08:50
NILS HOLGERSSON
09:15
SPIRIT
09:40
MINI PET PALS
09:45
O DROMOS ECHI TI DIKI TOU ISTORIA
10:00
PAGKIPRIO POLITIKO & KATASTATIKO SINEDRIO DIKO
11:00
KITA ME STA MATIA
11:05
POP KORN PEZO KE MATHENO
11:40
HERO DAD
11:50
THAT’S JOEY
12:20
LEO DA VINCI
12:45
MIA AND ME
13:10
MINI PET PALS
13:30
O SOUPER MPAMPAS

(Hero Dad)

13:45
THE SMURFS
14:35
LEO DA VINCI
15:05
MIA AND ME
15:30
POP KORN PEZO KE MATHENO

(epanalipsi)

16:05
MANOLIS KE KATINA

(epanalipsi)

16:30
ISTORIES TOU CHORKOU

(epanalipsi)

16:55
BAYWATCH

(epanalipsi)

17:40
QUEST FOR KNOWLEDGE
18:10
PROJECT NOSTALGIA

(epanalipsi)

18:50
PROSOPOGRAFIES

(Epanalipsi)

19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
KENTRIKO DELTIO STI NOIMATIKI
21:05
SWEET HOME CAROLINA
22:30
THE EIGHTIES

(epanalipsi)

23:15
PROJECT NOSTALGIA (EPANALIPSI)
00:00
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
00:20
BRAND NEWS (EPANALIPSI)
02:20
PROSOPOGRAFIES (EPANALIPSI)
03:10
THE EIGHTIES (EPANALIPSI)
03:40
MANOLIS KE KATINA (EPANALIPSI)
04:05
ISTORIES TOU CHORKOU (EPANALIPSI)
04:30
BAYWATCH (EPANALIPSI)
05:15
EURONEWS
PLUS
06:30
PEDIKES SIRES
07:30
“PINOKIO”
08:30
TILEAGORA
09:00
ANADIXE TO ( E )
09:35
COOK EAT (E )
11:00
TILEAGORA
14:00
AVTO INE SAVVATOKIRIAKO
16:30
TILEAGORA
18:30
TAXIDI GEFSEON, SEASON III (2020/2021) (E)
19:25
FATSA BOOK (E – EPISODIOU TRITIS 20:50)
20:25
O KEROS
20:30
XENI NEANIKI TENIA

IKOGENIAKI, KOMODIA

22:15
XENI TENIA
18

DRASI, AGONIA, DRAMA

00:15
XENI TENIA
18

DRAMA, MISTIRIO, ThRILER

02:00
XENI SIRA
12
02:50
XENI SIRA
12
03:40
XENI SIRA
12
04:30
AORATOS FAKOS
04:50
AVTO INE SAVVATOKIRIAKO – (E )