Sigma (streaming link)
06:00
VOURATE GITONI (E) – K
06:50
LATHOS, KERDISES! (E) – K
07:50
KOKKINO PODILATO (E) – K
08:30
MOLIS CHTHES (E) – K
10:00
ΏRA GIA FAGITO (E) - K
11:00
HAPPY TRAVELLER (E) – K
12:00
STO CHORKON MAS (E) - K
13:00
ZOI PODILATO (E) – K
14:00
IRTHE KI EDESE… STIN KOUZINA – K
14:50
PANTREMENI KI I DIO (E) – K
15:30
I PETHERA (E) – K
16:45
OI TAKKI (E) – K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
OI TAKKI (E) – K
18:40
KATI XANAPSINETE (E) - K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
VOURATE GITONI (E) – K
22:15
VENTETA (E) – K
00:00
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
00:10
PLAYING FOR KEEPS – K

Xeni tenia

02:00
KALO MESIMERAKI (E) - K
03:00
KATI XANAPSINETE (E) – K
04:30
KATEGIDA (E) – K
05:30
THE COOKING (E) - K
OMEGA (streaming link)
06:00
ALITHIES ME TI ZINA (E)

Kinoniki ekpompi me ti Zina Koutselini. Themata epikerotitas, kinoniki provlimatismi, anthropines istories

08:00
KATHE MERA SEF (E)

O Vangelis Driskas dini tis kaliteres ke tis pio aples sintages: dokimasmenes, vates me sigouro apotelesma.

09:00
PIOS INE PROINIATIKA (E)

I Mpetti Mangira mas kalimerizi parea me ton Dimitri Makalia, ton Dimitri Saranto, tin Athina Afalidou ke ton Kiriako Mela

12:00
MIA TOU KLEFTI (E)

Eitrapela, gelio, erotes ke mistirio anatrepoun ta schedia ton iroon, se ena soureal Kipriako chorio.

13:00
ANIKTA (E)

Me oplo to chioumor, choris paropides ke me polles ekplixis gia tous xechoristous, eponimous kalesmenous tis, i Annita Pania iposchete sinarpastikes istories anthropon pou vlepoume toso sichna alla xeroume toso ligo.

14:30
CASH OR TRASH (E)

Me plousia empiria ke kirios agapi ston tomea ton palion antikimenon, i Despina Miraraki mas proskali ke mas ipodechete sti dimoprasia tis zois mas.

15:30
RIXE MIA ZARIA (E)

To olokenourgio tilepechnidi gnoseon tou Omega, me parousiasti ton Konstantino Iasonos iposchete anatropes, ekplixis, poli gelio ke kerdi mechri ke… 10.000 evro!

16:35
TRIA MILIA (E)
17:35
SHOPPING STAR (E)
18:00
OMEGA NEWS

Apogevmatino Deltio Eidiseon ke sti Noimatiki

18:10
SHOPPING STAR (E) (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS (E)

Tilepechnidi me ton Petro Polichronidi giati Opios girizi, kerdizi!

20:10
OMEGA NEWS

Kentriko Deltio Eidiseon me ton Michali Pavlidi

21:15
TRIA MILIA

Ena isicho nisi krivi ena ifestio apo enocha mistika pou ine etimo na ekragi! Mpori ena skotino parelthon na odigisi se ena fotino mellon; O erotas, to mistirio, alla ke to chioumor enallassonte ke apoktoun antistichies me tin komviki apostasi tis neas kinonikis siras ta Tria Milia.

22:15
I 100 (E)

To neo, diaforetiko, monterno, chioumoristiko show - tilepechnidi, me parousiasti to politalanto, agapimeno stand-up comedian ke senariografo, Lampro Fisfi.

23:15
AFTER DARK (E)
00:30
GIA PAMTA PEDIA (E)
01:30
RIXE MIA ZARIA (E)
02:30
TIN TICHI MOU MESA (E)
04:00
TOTAL BLACKOUT (E)
05:00
IKONES (E)
ANT1 TV (streaming link)
06:50
INE STIGMES (E)
07:40
KARMA (E)
08:30
I EPISTROFI (E)
09:20
AN IMOUN PLOUSIOS (E)
10:10
ROUK ZOUK (E)
11:00
O POLEMOS TON ASTRON (E)
12:30
ONIROPAGIDA (E)
14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)
14:50
MIN PSARONIS (E)
15:40
TIN PATISA (E)
16:20
PIOS THELI NA GINI EKATOMMIRIOUCHOS (E)
17:10
KATI CHORISMENA PALIKARIA (E)
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
PETA TI FRITEZA (E)
19:20
5 X 5 (E)

Tilepechnidi, parousiazi o Markos Seferlis.

20:15
TA NEA TOU AMT1
21:15
TO KAFE TIS CHARAS
22:10
LA PASTA POMILWRI
00:00
THE 2NIGHT SHOW (E)
12
02:00
TRICHES (E)
12
02:50
KE I PAMTREMENI ECHOUN PSICHI (E)
03:40
VOTKA PORTOKALI (E)
04:30
ROUA MAT (E)
05:20
TO KAFENIO (E)
05:50
EROTAS (E)
ALPHA TV CYPRUS (streaming link)
05:30
I ORA I KALI
06:20
MY GREECE
07:10
ASE MAS RE MAMA (E)
08:00
I FAMILIA (E)
08:40
ASTERAS RACHOULAS (E)
09:30
ALPHA TORA
13:00
IKOGENIAKES ISTORIES (E)
13:50
TO SI SOU (E)
15:10
KITCHEN LAB
16:00
O PIO ADINAMOS KRIKOS
17:00
STO PARA PEMTE
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:10
IKOGENIAKES ISTORIES
19:15
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA (E)
20:00
ALPHA NEWS

Se mia epochi opou ta politika, ikonomika ke kinonika dedomena allazoun ke i polites anazitoun tin egkiri ke egkeri enimerosi, erchonte i Eidisis tou ALPHA me dinamiko, machitiko, apokaliptiko ke axiopisto charaktira.

21:00
ISE TO TERI MOU
21:50
KAMPINGK (E)
22:30
SKOTINI THALASSA
23:15
SIMPETHERI APO TA TIRANA (E)
00:00
NIGHT OUT
00:45
KARMA (E)
01:30
DIO XENI
02:15
ALITHINI EROTES (E)
03:00
IPEROCHA PLASMATA (E)
03:45
10I EMTOLI (E)
04:30
EROTAS META (E)
RIK1 (streaming link)
07:00
TO KAFENIO

(Epanalipsi)

08:00
SE PROSKINO GLOSSA

V’ Kiklos-Episodio 41o (Epanalipsi)

09:00
EINE THEMA IGIAS

A’ Kiklos-Episodio 115o Enas angelos anamesa mas (Epanalipsi)

09:30
OMORFI MERA-KATHE MERA

(Epanalipsi)

11:00
AFANIS IROES

Episodio 12o (Epanalipsi)

11:45
CHORIS APOSKEVES

D’ Kiklos-Episodio 8o Lagoudera (Epanalipsi)

12:15
A WINDOW ON

Episodio 11o Ljubljana (Epanalipsi)

12:45
TO KAFENIO

Episodio 15o Otan mia gineka pini A' Meros Episodio 16o Otan mia gineka pini V' Meros (Epanalipsi)

13:55
1974, SAVVATO 10 AIGOUSTOU

Paragogi: RIK 2014 (Epanalipsi)

14:00
MESIMVRINI ENIMEROSI
15:00
EMIS KI O KOSMOS MAS
16:00
CHRISES SINTAGES

E’ Kiklos-Episodio 81o (Epanalipsi)

17:00
BONANZA

G’ Kiklos-Episodio 13o The Tin Badge (Epanalipsi)

17:55
1974, SAVVATO 10 AIGOUSTOU

(Epanalipsi)

18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
STIN AKRI TOU PARADISOU

V’ Kiklos-Episodio 42o (Epanalipsi)

19:00
I SIIRATI

Paragogi: RIK 2014-2015 (Epanalipsi)

19:55
1974, SAVVATO 10 AIGOUSTOU

(Epanalipsi)

20:00
EIDISIS
21:00
PETALOUDA

Episodio 35o (Epanalipsi) Episodio 36o (Epanalipsi)

21:50
FBI

V’ Kiklos-Episodio 11o (Epanalipsi)

22:40
1974, SAVVATO 10 AIGOUSTOU

(Epanalipsi)

22:45
EIDISIS
22:50
CHALKINA CHRONIA

E’ Kiklos-Episodio 47o (Epanalipsi)

23:30
ECONOMIC ECHO

A’ Kiklos-Episodio 19o (Epanalipsi me ellinikous ipotitlous)

00:30
OMORFI MERA-KATHE MERA

(Epanalipsi)

01:55
1974, SAVVATO 10 AIGOUSTOU

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
FBI

(Epanalipsi)

04:00
A WINDOW ON

(Epanalipsi)

04:30
PETALOUDA

(Epanalipsi)

05:30
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

06:30
STIN AKRI TOU PARADISOU

(Epanalipsi)

RIK2 (streaming link)
07:20
KITA ME STA MATIA
07:30
GELA CHAMOGELA

(epanalipsi)

08:00
LITTLE FURRY
08:25
NILS HOLGERSSON
08:50
GARFIELD
09:30
INSPECTOR GADGET
09:50
MINI PET PALS
10:10
HERO DAD
10:20
THAT’S JOEY
10:50
BO ON THE GO
11:15
THE SMURFS
12:05
LEO DA VINCI
12:30
MIA AND ME
12:55
BO ON THE GO
13:20
INSPECTOR GADGET
13:45
THE SMURFS
14:35
LEO DA VINCI
15:00
MIA AND ME
15:30
STI CHORA TOU GIATI

(epanalipsi)

16:00
MANOLIS KE KATINA

(epanalipsi)

16:30
ISTORIES TOU CHORKOU

(epanalipsi)

17:00
EUROMAXX DESIGN
17:30
ART OF SPACE

(epanalipsi)

18:00
FARMING FOR THE PLANET

(epanalipsi)

18:30
ECONOMIC ECHO

(epanalipsi)

19:30
SELIDES ISTORIAS
19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
KENTRIKO DELTIO STI NOIMATIKI
21:05
O THANATOS TOU EMPORAKOU
23:15
VONANZA

(epanalipsi)

23:50
EMIS KI O KOSMOS MAS (EPANALIPSI)
00:50
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
01:05
MESIMVRINI ENIMEROSI (EPANALIPSI)
02:00
ECONOMIC ECHO (EPANALIPSI)
02:50
THANATOS TOU EMPORAKOU (EPANALIPSI)
05:05
BONANZA (EPANALIPSI)
05:55
FARMING FOR THE PLANET (EPANALIPSI)
06:25
MANOLIS KE KATINA (EPANALIPSI)
06:50
ISTORIES TOU CHORKOU (EPANALIPSI)
PLUS
06:00
TO TAXIDI TIS ZOIS

Me tin Atzil Loupeskou. Kliniki Ipnotherapeftria

06:55
PEDIKI SIRA EP. 6A + 6V
07:15
PEDIKI SIRA EP. 1 SEASON II
07:40
EXIPNES GEFSIS (SMART GEFSIS) (E )

Me ton chef AMtREA KAVAZI.

08:30
TILENOUVELLA (METAGLOTTISMENI) (E )

MARIA ANgELE MOu

10:00
TILEAGORA
12:00
ME ALLI MATIA, SEASON IV

Me ti dimosiografo Christiana Stavrou

13:55
XENI TENIA

Oikogeniaki, Drama

15:30
TILEAGORA
18:10
XENI IKOGENIAKI KOMIKI – NEANIKI SIRA
18:35
XENI IKOGENIAKI KOMIKI – NEANIKI SIRA

Ep. 2 Season III

19:00
TILEAGORA
19:35
FATSABOOK

Taxidiotiki ekpompi Me ton Kosta Matzio

20:05
O KEROS

Oi provlepsis tis Meteorologikis Ipiresias gia ton kero

20:10
TILENOUVELLA MARIA ANGELE MOU
21:00
PAS MAGIREVOMTAS

Me ton Vasili Patsi

22:00
AORATOS FAKOS
22:05
XENI TENIA
12

i tenia ton deka ROMAMtIKI KOMODIA, DRAMA

23:45
XENI SIRA
12
00:40
XENI SIRA
12
01:35
XENI SIRA
12
02:25
XENI SIRA
12
03:15
XENI SIRA (15)
04:05
XENI SIRA, SEASON IV (IDIA ME 23:45)
12
04:55
AORATOS FAKOS
05:05
MONO GIA SENA ( E )