Sigma
06:00
ΏRA GIA FAGITO – K
06:45
PROTOSELIDO ME TON ANDREA DIMITROPOULO – K
09:30
IRTHE KI EDESE – K
11:00
MESIMERI KE KATI ME TON CHRISTO MICHALARO – K
13:30
VOURATE GITONI (E) – K
14:00
LOVE IT – K
15:40
KALO MESIMERAKI ME TON NIKO MOUTSINA – K
17:30
VOURATE GITONI (E) - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
VOURATE GITONI (E) – K
18:30
KATI XANAPSINETE ME TIN KONSTANTINA SPIROPOULOU – K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:10
TOP CHEF – K
23:00
BIG BROTHER - K
01:00
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
01:10
KALO MESIMERAKI (E) – K
02:40
LOVE IT (E) – K
04:20
TOMES STA GEGONOTA (E) – K
05:20
KOKKINO PODILATO (E) – K
OMEGA
06:00
PIOS INE PROINIATIKA
09:00
BREAKFAST @STAR - PREMIERA
12:00
ENIMEROSI TORA
13:30
ELA NA DIS
15:00
ECHMES
16:35
KATHE MERA SEF (NEA EPISODIA)
17:35
SHOPPING STAR
18:00
OMEGA NEWS
18:10
SHOPPING STAR (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS
20:10
OMEGA NEWS
21:15
GNTM 4
23:30
THE BLACKLIST
00:30
O AMTRAS TON ONIRON MOU (E)
01:30
ALITHIES ME TI ZINA - PREMIERA
03:00
PORTA KLIDOMENI (E)
04:00
IKONES (E)
05:00
KATHE MERA SEF (E)
ANT1 TV
06:30
PARTHENA ZOI (E)
07:20
ROUK ZOUK (E)
08:10
5CH5 (E)
09:00
TO PROINO
11:00
MERA MESIMERI
14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)
14:50
THA VRIS TO DASKALO SOU (E)
15:40
PARTHENA ZOI (E)
16:20
KATI CHORISMENA PALIKARIA (E)
17:10
ROUK ZOUK V
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
5 X 5
19:20
ILIOS II
20:20
TA NEA TOU AMT1
21:20
GAME OF CHEFS
22:15
PETA TIN FRITEZA (E)
23:10
LA PASTA POMILORI (E)
00:00
EKINES KE EGO II
00:50
KE I PAMTREMENI ECHOUN PSICHI
01:40
GIA TIN ANNA (E)
02:30
KLEMMENI ZOI (E)
03:20
TA NEA TOU AMT1
04:10
NIOSE ME II (E)
04:50
EROTAS (E)
05:40
KARMA (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
DEAL (E)
06:45
ALPHA KALIMERA
09:15
SUPER KATERINA
11:00
ALPHA ENIMEROSI
13:30
IKOGENIAKES ISTORIES
14:30
STYLE ME UP - PREMIERA
15:15
ME AGAPI CHRISTIANA
17:00
DEAL
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:10
TO AFRIO MAS ANIKI
19:00
THE CHASE
20:00
ALPHA NEWS
21:00
SASMOS
22:20
I GI TIS ELIAS
00:45
KARMA (E)
01:30
SPITI INE (E)
02:45
TO AFRIO MAS ANIKI (E)
03:30
SASMOS (E)
04:30
ME AGAPI CHRISTIANA (E)
RIK1
06:45
PROTI ENIMEROSI
09:30
OMORFI MERA-KATHE MERA
11:00
APO MERA SE MERA
14:30
EMIS KI O KOSMOS MAS
15:30
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

16:30
A WINDOW ON

(Epanalipsi)

17:00
O DASKALOS

(Epanalipsi)

18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
KONTA EPESES

(Epanalipsi)

19:20
KAMOMATA TZI AROMATA

(Epanalipsi)

20:00
EIDISIS
21:05
TO MISTIKO TIS PETALOUDAS

Tiletenia 26i

22:00
CHALKINA CHRONIA

(Epanalipsi)

22:50
EIDISIS
23:00
GINEKA TIS KIPROU

(Epanalipsi)

00:00
PROSOPOGRAFIES

(Epanalipsi)

00:50
KONTA EPESES

(Epanalipsi)

01:30
EIDISIS

(Epanalipsi)

02:30
I GINEKA TIS KIPROU

(Epanalipsi)

03:30
O DASKALOS

(Epanalipsi)

04:30
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

05:15
TO MISTIKO TIS PETALOUDAS

(Epanalipsi)

06:15
KAMOMATA TZI AROMATA

(Epanalipsi)

RIK2
07:00
ISTORIES TOU CHORKOU (EPANALIPSI
07:30
CHORIS APOSKEVES

(epanalipsi)

08:00
ELA KI ESI

(epanalipsi)

08:20
MAYA THE BEE
08:50
NILS HOLGERSSON
09:15
LITTLE FURRY
09:40
BOULE AND BILL
10:05
WISSPER
10:30
ROBOT TRAINS
10:55
GARFIELD
11:35
MAYA THE BEE
12:05
NILS HOLGERSSON
12:30
LITTLE FURRY
12:55
BOULE AND BILL
13:20
WISSPER
13:50
ROBOT TRAINS
14:15
GARFIELD
15:00
MAYA THE BEE
15:10
ELA KI ESI

(epanalipsi)

15:30
POP KORN PEZO KE MATHENO

(epanalipsi)

16:00
ISTORIES TOU CHORKOU

(epanalipsi)

16:25
MANOLIS KE KATINA
16:50
MATHE TECHNI KI’ ASTINE

(epanalipsi)

17:15
GOLDEN SERIES

Little House on the Prairie A New Beginning (epanalipsi)

18:50
REACHING FOR THE STARS

(Epanalipsi)

19:15
TROODOS EINE STI FISI MAS
19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
KENTRIKO DELTIO STI NOIMATIKI
21:05
GKOL KE THEAMA
22:30
WINNERS AND LOSERS
00:45
EMIS KI O KOSMOS MAS (EPANALIPSI)
01:45
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
02:05
APO MERA SE MERA (EPANALIPSI)
05:30
OMORFI MERA – KATHE MERA (EPANALIPSI)
PLUS
06:00
TO TAXIDI TIS ZOIS
06:55
PEDIKI SIRA EP. 38
07:15
PEDIKI SIRA EP. 10
07:40
COOK EAT (E )
08:30
TILENOUVELLA (METAGLOTTISMENI) (E )
10:00
TILEAGORA
12:00
ME ALLI MATIA, SEASON IV
13:10
MESIMVRINI ENIMEROSI
14:30
TILEAGORA
18:10
SIMTOMO (10’) DELTIO IDISEON
18:30
TILEAGORA

19:25
TILENOUVELLA MARIA ANGELE MOU
20:20
IDISIS STO PLUS
20:55
GIA PAMTA NEI – EK. 95
21:50
AORATOS FAKOS
22:05
XENI TENIA I TENIA TON DEKA (15)

EGkLIMA, DRASI, DRAMA

00:00
ANNITA KITA ( E )
01:45
XENI SIRA
12
02:35
XENI SIRA
12
03:25
XENI SIRA (15)
04:15
VIDEO CLIPS
04:20
MONO GIA SENA ( E )
04:50
ME ALLI MATIA (E )