Sigma
05:30
OI ADIAFTHORI (E) – K
06:00
TA CHRISOPSARA (E) – K
07:00
LOVE IT (E) – K
08:00
KALO MESIMERAKI (E) – K
09:30
ΏRA GIA FAGITO (E) – K
10:00
VOURATE GITONI (E) – K
10:40
DOT - K
11:40
KATI XANAPSINETE (E) – K
13:00
PASSENGER – K

PREMIERA

14:00
OLA GKOUMT - K
16:30
THE VOICE OF GREECE (E) - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
THE VOICE OF GREECE (E) – K
19:10
I PETHERA – K

Neo episodio

20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:10
THE VOICE OF GREECE – K

Neo episodio

00:30
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
00:40
I PETHERA (E) -K
01:30
1821: I IROES (E) – K
02:30
OLA GKOUNT (E) - K
04:30
IRTHE KI EDESE (E) - K
OMEGA
07:00
THIA LITOURGIA
09:50
OPEN WEEKEND
13:00
O TROCHOS TIS TICHIS (E)
15:15
ALITHIES ME TI ZINA
17:00
IKONES (E)
18:00
OMEGA NEWS
18:10
THE OMG SHOW (E)
19:30
S’ AGAPAO MEN… ALLA
20:10
OMEGA NEWS
21:15
MIA TOU KLEFTI (E)
22:30
EYES WIDE SHUT

Xeni tenia

01:00
TOTAL BLACKOUT (E)
01:00
OPEN WEEKEND (E)
04:00
DADDY COOL (E)
05:00
O AMTRAS TON ONIRON MOU (E)
ANT1 TV
05:40
DELIGIANNIO PARTHENAGOGIO (E)
06:30
40 KYMATA (E)
08:00
SANTA GIOLAMTA (E)
08:50
MAMMA MIA (E)
09:20
TIN PATISA (E)
10:10
KANE GONIS NA DIS KALO (E)
11:00
FILA TON VATRACHO SOU (E)
12:00
IGIA PANO AP’ OLA
12:50
ENOPIOS ENOPIO II (E)
14:10
ILIOS (E)
16:20
CASA DE MIKEL III (E)
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
LA PASTA POMILORI (E)
19:20
LA PASTA POMILORI (E)
20:15
TA NEA TOU AMT1
21:20
JOHNNY ENGLISH
22:45
ACTS OF VIOLENCE
00:00
THE 2NIGHT SHOW
12
01:40
7 ORES ZOIS (E)
02:30
TA MACHEROMATA (E)
03:20
TA NEA TOU AMT1 (E)
04:20
STO KALO GLIKIA MOU SIMPETHERA (E)
05:10
ADELFES PSICHES (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
60’ ELLADA (E)
07:00
TO AFRIO MAS ANIKI (E)
08:15
I FAMILIA (E)
09:30
EFKOLA KE SPITIKA
10:00
SAVVATOKIRIAKO ME TON MANESI
12:50
THE CHASE (E)
13:50
TI LES TORA!
16:30
THE LOUIS NIGHT SHOW (E)
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:10
THE LOUIS NIGHT SHOW (E)
18:20
MIN ARCHIZIS TIN MOURMOURA
19:10
ASE MAS RE MAMA
20:00
ALPHA NEWS
21:20
I GI TIS ELIAS
23:30
XENI TENIA
01:00
KARMA (E)
01:45
WORLD PARTY (E)
03:15
SAVVATOKIRIAKO ME TON MANESI (E)
RIK1
07:30
THIA LITOURGIA
10:30
SPITI STIN FISI

(Epanalipsi)

11:00
KITA ME STA MATIA
11:30
CHRISES SINTAGES-WEEKEND EDITION
12:00
BRAND_NEWS
14:00
EIDISIS
14:30
AMINESTHE PERI PATRIS
15:00
ROADTRIP

(Epanalipsi)

15:30
PROSOPOGRAFIES
16:15
PROJECT: NOSTALGIA
17:15
CHRONOGRAFIMA
17:45
POLITISTIKO IMEROLOGIO
18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
TA KALITERA MAS CHRONIA
19:20
EIRINI PASI
20:00
EIDISIS
21:00
ATHLITIKI KIRIAKI
21:30
PARADOSIAKI VRADIA
23:15
EIDISIS
23:20
EKINI KE EKINI

(Epanalipsi)

01:15
EIDISIS

(Epanalipsi)

02:15
ATHLITIKI KIRIAKI

(Epanalipsi)

02:45
AMINESTHE PERI PATRIS

(Epanalipsi)

03:30
PROJECT: NOSTALGIA

(Epanalipsi)

04:30
SPITI STI FISI

(Epanalipsi)

05:00
CHRONOGRAFIMA

(Epanalipsi)

05:30
TA KALITERA MAS CHRONIA

(Epanalipsi)

06:15
EIRINI PASI

(Epanalipsi)

RIK2
07:30
MAGIKOS KOSMOS

(epanalipsi)

07:50
MAYA THE BEE
08:20
NILS HOLGERSSON
08:45
LITTLE FURRY
09:10
BOULE AND BILL
09:35
SPIRIT
10:00
ROBOT TRAINS
10:25
GARFIELD

11:00
STI CHORA TOU GIATI

(epanalipsi)

11:30
MAYA THE BEE
12:00
NILS HOLGERSSON
12:25
LITTLE FURRY
12:50
BOULE AND BILL
13:15
SPIRIT
13:40
ROBOT TRAINS
14:20
GARFIELD

15:00
MAYA THE BEE
15:30
STI CHORA TOU GIATI

(epanalipsi)

16:00
ISTORIES TOU CHORKOU

(epanalipsi)

16:25
MANOLIS KE KATINA

(epanalipsi)

16:50
KITA ME STA MATIA
17:00
BAYWATCH

(epanalipsi)

17:45
MAZI/BIRLIKTE

(epanalipsi)

18:30
EKINI & EKINI
19:30
FILMAKIA THRISKEFTIKES MIONOTITES
19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
FIFA FUTSAL WORLD CUP O TELIKOS
21:30
A WALK IN THE WOODS

tenia (Epanalipsi)

00:00
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI

(epanalipsi)

00:20
EURONEWS
PLUS

The program is not yet available.