Sigma (streaming link)
06:00
OI TAKKI (E) – K
07:00
AGRIA GI (E) –K
07:30
THIA LITOURGIA - K
10:00
MY STYLE ROCKS (E) – K
12:20
I MAMA MOU MAGIREVI KALITERA APO TI DIKI SOU (E) – K
14:30
GIA SOU ME TI MARIA MPAKODIMOU – K
16:00
GITONIES STO PIATO – K

Me ton Dimitri Skarmoutso

17:00
KI OMOS EIME AKOMA EDO (E) – K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
OUTDOOR & FISI – K

Neo Episodio

19:00
O MONOMACHOS (E) – K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
I PANTHEI (E) - K
23:20
KURSK – K

Xeni tenia

00:40
PROPERTY MOVES (E) -K
00:50
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
01:00
GIA SOU (E) – K
02:30
VENTETA (E) -K
03:20
‘IRTHE KI EDESE (E) – K
05:00
GLIKANISOS (E) – K
OMEGA (streaming link)

The program is not yet available.

ANT1 TV (streaming link)
06:20
KANE GONIS NA DIS KALO (E)
07:10
DIXE MOU TO FILO SOU (E)
08:10
MAMMA MIA (E)
09:10
PETA TI FRITEZA (E)
10:50
STRATIOTIKI PARELASI
12:15
I LOVE SOU KOU

EKPOMpI ME TI MpETTI MANgIRA

14:30
CASA DE MIKEL (E)
16:00
5CH5 (E)
16:50
EGIA FUXIA II (E)
18:00
TA NEA SE 10’
18:10
I MAGISSA (E)

Episodio 3

19:10
I MAGISSA (E)

Episodio 4

20:00
TA NEA TOU AMT1
21:00
FAST AND FURIOUS: HOBBS AND SHAW
12
23:00
KODIKO ONOMA: ALEXISFEROS (BULLETPROOF) (15)

Astinomiki peripetia amerikanikis paragogis tou 1996

01:15
EGKLIMATA
12
02:50
PANO APO TO NOMO (E) (15)
03:40
OSO IPARCHI AGAPI (E) (15)
04:30
STEPS
12
05:00
ADELFES PSICHES (E)
05:50
MTAMTA GIA OLES TIS DOULIES (E)
ALPHA TV CYPRUS (streaming link)
06:00
60 LEPTA ELLADA (E)
07:00
IKOGENIAKES ISTORIES (E)
07:45
EPTA THANASIMES PETHERES
09:50
SAVVATOKIRIAKO ME TON MANESI
13:00
I FAMILIA (E)
14:00
TO SI SOU (E)
14:45
TO SI SOU (E)
15:30
THE LOUIS NIGHT SHOW (E)
17:45
IKOGENIAKES ISTORIES (E)
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:30
TO PIO MEGALO PAZARI (E)
19:10
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA
20:00
ALPHA NEWS

Se mia epochi opou ta politika, ikonomika ke kinonika dedomena allazoun ke i polites anazitoun tin egkiri ke egkeri enimerosi, erchonte i Eidisis tou ALPHA me dinamiko, machitiko, apokaliptiko ke axiopisto charaktira.

21:00
I GI TIS ELIAS

Episodio 11 B

22:00
LOVE SIMON

Xeni Tenia

00:00
SIMPETHERI AP TA TIRANA (E)
01:00
KOMAMTA KE DRAKI (E)
01:45
ISE TO TERI MOU (E)
02:45
10I EMTOLI (E)
03:45
IKOGENIAKES ISTORIES
04:30
SAVVATOKIRIAKO ME TON MANESI (E)
RIK1 (streaming link)

The program is not yet available.

RIK2 (streaming link)

The program is not yet available.

PLUS

The program is not yet available.