Sigma
06:00
ΏRA GIA FAGITO – K
06:45
PROTOSELIDO ME TON ANDREA DIMITROPOULO – K
09:30
IRTHE KI EDESE – K
11:00
MESIMERI KE KATI ME TON CHRISTO MICHALARO – K
13:30
VOURATE GITONI (E) – K
14:00
LOVE IT – K
15:40
KALO MESIMERAKI ME TON NIKO MOUTSINA – K
17:30
KATI XANAPSINETE ME TIN KONSTANTINA SPIROPOULOU – K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
KATI XANAPSINETE ME TIN KONSTANTINA SPIROPOULOU – K
19:10
MOLIS CHTHES – K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
GAMBIT – K

Xeni tenia

22:50
MOLIS CHTHES (E) - K
23:40
BIG BROTHER - K
01:40
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
01:50
KALO MESIMERAKI (E) – K
03:30
KATI XANAPSINETE (E) – K
04:50
LOVE IT (E) – K
OMEGA
07:00
ALITHIES ME TI ZINA
09:00
BREAKFAST @STAR
12:00
ENIMEROSI TORA
13:30
ELA NA DIS
15:00
ECHMES
16:35
KATHE MERA SEF
17:35
SHOPPING STAR
18:00
OMEGA NEWS
18:10
SHOPPING STAR (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS
20:10
OMEGA NEWS
21:15
GNTM 4
23:30
THE BLACKLIST
00:30
TOTAL BLACKOUT (E)
01:30
GLAM WARS (E)
02:30
PIOS INE PROINIATIKA
05:30
IKONES (E)
06:00
KATHE MERA SEF (E)
ANT1 TV
06:50
PARTHENA ZOI (E)
07:20
ILIOS (E)
08:10
ROUK ZOUK (E)
09:00
TO PROINO
11:00
MERA MESIMERI
14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)
14:50
TO KAFE TIS CHARAS (E)
15:40
PARTHENA ZOI (E)
16:20
EGIA FUXIA (E)
17:10
ROUK ZOUK V
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
5 X 5
19:20
ILIOS II
20:15
TA NEA TOU AMT1
21:15
I FARMA II

PREMIERA

22:20
MELIARTOS
23:10
AGRIES MELISSES III
00:00
RADIO ARVILA
01:00
EKINES KE EGO (E)
01:50
STRIVIN DIA TOU ARRAVONOS (E)
02:40
I AGAPI IRTHE APO MAKRIA (E)
03:30
ROUA MAT (E)
04:30
TO KAFENIO (E)
05:00
EROTAS (E)
05:50
KARMA (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
DEAL (E)
06:45
ALPHA KALIMERA
09:15
SUPER KATERINA
11:00
ALPHA ENIMEROSI
13:30
STYLE ME UP!
14:15
IKOGENIAKES ISTORIES
15:15
ME AGAPI CHRISTIANA
17:10
DEAL
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:10
TO AFRIO MAS ANIKI
19:00
THE CHASE
20:00
ALPHA NEWS
21:00
SASMOS
22:20
I GI TIS ELIAS
00:15
4

Elliniki Sira.

01:15
KAMPINGK (E)
02:15
THE CHASE (E)
03:00
TO AFRIO MAS ANIKI (E)
03:45
SASMOS (E)
04:45
ME AGAPI CHRISTIANA (E)
RIK1
06:45
PROTI ENIMEROSI
09:30
OMORFI MERA-KATHE MERA
10:55
SELIDES ISTORIAS
11:00
APO MERA SE MERA
14:30
EMIS KI O KOSMOS MAS
15:30
CHRISES SINTAGES
16:30
OLA STON AERA
18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
I TELEFTEA ΏRA
19:20
MPLAK FOREST
20:00
EIDISIS
21:05
CHALKINA CHRONIA
21:50
TO MISTIKO TIS PETALOUDAS
22:40
EIDISIS
22:45
PROKLISIS
23:45
ME TI FONI SOU

(Epanalipsi apo to RIK 2)

00:40
OLA STON AERA

(Epanalipsi)

01:55
SELIDES ISTORIAS

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
PROKLISIS

(Epanalipsi)

04:00
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

04:45
I TELEFTEA ΏRA

(Epanalipsi)

05:30
TO MISTIKO TIS PETALOUDAS

(Epanalipsi)

06:15
MPLAK FOREST

(Epanalipsi)

RIK2
07:10
MANOLIS KE KATINA (EPANALIPSI)
07:30
MAGIKOS KOSMOS

(epanalipsi)

07:50
LITTLE FURRY
08:10
BOULE AND BILL
08:35
NILS HOLGERSSON
09:00
ROBOT TRAINS
09:25
WISSPER
09:55
GARFIELD
10:45
HERO DAD
10:55
THAT’S JOEY
11:25
THE SMURFS
12:15
LEO DA VINCI
12:40
MIA AND ME
13:05
HERO DAD
13:20
THAT’S JOEY
13:50
THE SMURFS
14:40
LEO DA VINCI
15:05
MIA AND ME
15:30
POP KORN PEZO KE MATHENO

(epanalipsi)

16:05
MANOLIS KE KATINA

(epanalipsi)

16:30
ISTORIES TOU CHORKOU

(epanalipsi)

17:00
VONANZA
17:50
KITA ME STA MATIA
18:00
EUROMAXX A LA CARTE

(Epanalipsi)

18:30
ME TI FONI SOU
19:30
SELIDES ISTORIAS
19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
KENTRIKO DELTIO STI NOIMATIKI
21:05
GKOL KE THEAMA
22:30
POWER OF SPORTS

(epanalipsi)

23:15
CHALKINA CHRONIA ME IPOTITLOUS
00:10
EMIS KI O KOSMOS MAS (EPANALIPSI)
01:10
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
01:30
APO MERA SE MERA (EPANALIPSI)
04:55
OMORFI MERA – KATHE MERA (EPANALIPSI)
06:25
BONANZA (EPANALIPSI)
PLUS
06:00
TO TAXIDI TIS ZOIS
06:55
PEDIKI SIRA EP. 33A + 33V
07:20
PEDIKI SIRA EP. 13
07:45
COOK EAT (E )
08:30
TILENOUVELLA (METAGLOTTISMENI) (E )

MARIA ANgELE MOu

10:00
TILEAGORA
12:00
ME ALLI MATIA, SEASON IV
13:10
MESIMVRINI ENIMEROSI
14:30
TILEAGORA
18:10
SIMTOMO (10’) DELTIO IDISEON
18:30
TILEAGORA
19:25
TILENOUVELLA MARIA ANGELE MOU
20:20
IDISIS STO PLUS
20:55
GIA PAMTA NEI – EK. 106
21:55
EPIKERA, 8I SEZON
23:00
XENI SIRA
12
23:55
XENI SIRA
12
00:50
XENI SIRA
12
01:45
XENI SIRA
12
02:35
XENI SIRA
12
03:25
XENI SIRA (15)
04:15
MONO GIA SENA ( E )
04:50
ME ALLI MATIA (E )