Sigma
06:00
ΏRA GIA FAGITO – K
06:45
PROTOSELIDO ME TON ANDREA DIMITROPOULO – K
09:30
IRTHE KI EDESE – K
11:00
MESIMERI KE KATI ME TON CHRISTO MICHALARO – K
13:30
VOURATE GITONI (E) – K
14:00
LOVE IT – K
15:40
KALO MESIMERAKI ME TON NIKO MOUTSINA – K
17:30
KATI XANAPSINETE ME TIN KONSTANTINA SPIROPOULOU – K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
KATI XANAPSINETE ME TIN KONSTANTINA SPIROPOULOU – K
19:10
MOLIS CHTHES – K

Dramatiki sira

20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:10
TOP CHEF – K
23:00
BIG BROTHER - K
01:00
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
01:10
MOLIS CHTHES (E) - K
02:00
KALO MESIMERAKI (E) – K
03:30
LOVE IT (E) – K
04:40
TOMES STA GEGONOTA (E) – K
05:30
KOKKINO PODILATO (E) – K
OMEGA
06:00
PIOS INE PROINIATIKA
09:00
BREAKFAST @STAR
12:00
ENIMEROSI TORA
13:30
ELA NA DIS
15:00
ECHMES
16:35
KATHE MERA SEF
17:35
SHOPPING STAR
18:00
OMEGA NEWS
18:10
SHOPPING STAR (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS
20:10
OMEGA NEWS
21:15
GNTM 4
23:30
THE BLACKLIST
00:30
O AMTRAS TON ONIRON MOU (E)
01:30
ALITHIES ME TI ZINA
03:30
STYLE ME UP (E)
04:30
IKONES (E)
05:00
KATHE MERA SEF (E)
ANT1 TV
06:30
PARTHENA ZOI (E)
07:20
ROUK ZOUK (E)
08:10
5CH5 (E)
09:00
TO PROINO
11:00
MERA MESIMERI
14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)
14:50
THA VRIS TO DASKALO SOU (E)
15:40
PARTHENA ZOI (E)
16:20
TAXI (E)
17:10
ROUK ZOUK V
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
5 X 5
19:20
ILIOS II
20:15
TA NEA TOU AMT1
21:20
AGRIES MELISSES III
23:10
TERMINATOR GENISYS – EXOLOTHREVTIS
12

Peripetia

00:00
GAME OF CHEFS
00:50
KE I PAMTREMENI ECHOUN PSICHI
01:40
GIA TIN ANNA (E)
02:30
ANGIGMA PSICHIS (E)
03:20
TA NEA TOU AMT1
04:10
TO KAFENIO (E)
04:50
EROTAS (E)
05:40
KARMA (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
DEAL (E)
06:45
ALPHA KALIMERA
09:15
SUPER KATERINA
11:00
ALPHA ENIMEROSI
13:30
STYLE ME UP!
14:15
IKOGENIAKES ISTORIES
15:15
ME AGAPI CHRISTIANA
17:00
DEAL
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:10
TO AFRIO MAS ANIKI
19:00
THE CHASE
20:00
ALPHA NEWS
21:00
SASMOS
22:20
I GI TIS ELIAS
23:20
SIOPILOS DROMOS
00:30
KARMA (E)
01:45
THE CHASE (E)
02:45
TO AFRIO MAS ANIKI (E)
03:30
SASMOS (E)
04:30
ME AGAPI CHRISTIANA (E)
RIK1
06:45
PROTI ENIMEROSI
09:30
OMORFI MERA-KATHE MERA
10:55
SELIDES ISTORIAS
11:00
APO MERA SE MERA
14:30
EMIS KI O KOSMOS MAS
15:30
CHRISES SINTAGES
16:30
OLA STON AERA
18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
I TELEFTEA ΏRA
19:20
MPLAK FOREST
20:00
EIDISIS
21:05
CHALKINA CHRONIA
21:50
TO MISTIKO TIS PETALOUDAS
22:40
EIDISIS
22:45
PROKLISIS
23:45
ME TI FONI SOU

(Epanalipsi apo to RIK 2)

00:40
OLA STON AERA

(Epanalipsi)

01:55
SELIDES ISTORIAS

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
PROKLISIS

(Epanalipsi)

04:00
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

04:45
I TELEFTEA ΏRA

(Epanalipsi)

05:30
TO MISTIKO TIS PETALOUDAS

(Epanalipsi)

06:15
MPLAK FOREST

(Epanalipsi)

RIK2
07:05
ISTORIES TOU CHORKOU (EPANALIPSI)
07:30
MAGIKOS KOSMOS

(epanalipsi)

07:55
MAYA THE BEE
08:25
NILS HOLGERSSON
08:50
LITTLE FURRY
09:15
BOULE AND BILL
09:40
SPIRIT
10:05
ROBOT TRAINS
10:45
GARFIELD
11:30
MAYA THE BEE
12:00
NILS HOLGERSSON
12:25
LITTLE FURRY
12:50
BOULE AND BILL
13:15
SPIRIT
13:40
ROBOT TRAINS
14:20
GARFIELD
15:05
MAYA THE BEE
15:30
POP KORN PEZO KE MATHENO

(epanalipsi)

16:00
ISTORIES TOU CHORKOU
16:25
MANOLIS KE KATINA
16:50
KITA ME STA MATIA
17:00
VONANZA
17:50
SELIDES ISTORIAS
18:00
EUROMAXX DESIGN

(Epanalipsi)

18:30
ME TI FONI SOU
19:30
FILMAKIA THRISKEFTIKES MIONOTITES
19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI

20:00
KENTRIKO DELTIO STI NOIMATIKI
21:05
GKOL KE THEAMA
22:30
CLASSIFIED WORLD WAR II

Ep 2 Chitler – Mein Kampf (epanalipsi)

23:00
CHALKINA CHRONIA ME IPOTITLOUS
00:00
EMIS KI O KOSMOS MAS (EPANALIPSI)
01:00
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
01:20
APO MERA SE MERA (EPANALIPSI)
04:45
GKOL KE THEAMA (EPANALIPSI)
06:15
BONANZA (EPANALIPSI)
PLUS

The program is not yet available.