Sigma
06:00
ΏRA GIA FAGITO – K
06:45
PROTOSELIDO ME TON ANDREA DIMITROPOULO – K
09:30
IRTHE KI EDESE – K
11:00
MESIMERI KE KATI ME TON CHRISTO MICHALARO – K
13:30
VOURATE GITONI (E) – K
14:00
LOVE IT – K
15:40
KALO MESIMERAKI (E) - K
17:30
KATI XANAPSINETE - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
KATI XANAPSINETE – K
19:10
MOLIS CHTHES – K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
SURVIVOR – K
00:30
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
00:40
MOLIS CHTHES (E) – K
01:50
KALO MESIMERAKI (E) – K
03:30
KATI XANAPSINETE (E) – K
04:50
LOVE IT (E) - K
OMEGA
07:00
ALITHIES ME TI ZINA
09:00
BREAKFAST @STAR
12:00
ENIMEROSI TORA
13:30
ELA NA DIS
15:00
ECHMES
16:35
KATHE MERA SEF
17:35
SHOPPING STAR
18:00
OMEGA NEWS
18:10
SHOPPING STAR (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS
20:10
OMEGA NEWS
21:15
ARTHUR

Xeni tenia

23:30
THE BLACKLIST
00:30
TOTAL BLACKOUT (E)
01:30
GLAM WARS
02:30
PIOS INE PROINIATIKA
05:30
IKONES (E)
06:00
KATHE MERA SEF (E)
ANT1 TV
06:50
PARTHENA ZOI (E)
07:20
ILIOS (E)
08:10
ROUK ZOUK (E)
09:00
TO PROINO
11:00
MERA MESIMERI
14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)
14:50
TO KAFE TIS CHARAS (E)
15:40
PARTHENA ZOI (E)
16:20
EGIA FUXIA(E)
17:10
ROUK ZOUK
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
5 X 5
19:20
ILIOS II
20:15
TA NEA TOU AMT1
21:15
AGRIES MELISSES
22:15
I FARMA II
23:30
RADIO ARVILA
00:30
THE 2NIGHT SHOW
02:40
LITSA.COM (E)
03:30
ROUA MAT (E)
04:30
TO KAFENIO (E)
05:00
EROTAS (E)
05:50
CHORIS ESENA (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
DEAL (E)
06:45
ALPHA KALIMERA
09:15
SUPER KATERINA
11:00
ALPHA ENIMEROSI
13:30
STYLE ME UP!
14:30
TO SI SOU (E)
15:15
ME AGAPI CHRISTIANA
17:10
DEAL
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:00
IKOGENIAKES ISTORIES
19:00
THE CHASE
20:00
ALPHA NEWS
21:00
SASMOS
22:15
KAMPINGK
23:15
MYBLUEBERRY NIGHTS
01:00
ASE MAS RE MAMA (E)
02:00
THE CHASE (E)
02:45
WORLD PARTY (E)
03:30
SASMOS (E)
04:30
ME AGAPI CHRISTIANA (E)
RIK1
06:45
PROTI ENIMEROSI
09:30
OMORFI MERA-KATHE MERA
10:55
SELIDES ISTORIAS
11:00
APO MERA SE MERA
14:30
EMIS KI O KOSMOS MAS
15:30
CHRISES SINTAGES
16:30
OLA STON AERA
18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
I TELEFTEA ΏRA
19:20
MPLAK FOREST
20:00
EIDISIS
21:05
CHALKINA CHRONIA
21:50
TO MISTIKO TIS PETALOUDAS
22:40
EIDISIS
22:45
DEATH IN PARADISE
23:40
ECONOMIC ECHO

me ellinikous ipotitlous

00:30
OLA STON AERA

(Epanalipsi)

01:55
SELIDES ISTORIAS

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

03:45
DEATH IN PARADISE

(Epanalipsi)

04:45
I TELEFTEA ΏRA

(Epanalipsi)

05:30
TO MISTIKO TIS PETALOUDAS

(Epanalipsi)

06:15
MPLAK FOREST

(Epanalipsi)

RIK2
07:00
ISTORIES TOU CHORKOU

(epanalipsi)  

07:30
KE TI KALA

(epanalipsi)

08:00
LITTLE FURRY
08:25
BOULE AND BILL
08:50
NILS HOLGERSSON
09:15
SPIRIT
09:40
GARFIELD
10:25
MINI PET PALS
10:45
HERO DAD
11:00
THAT’S JOEY
11:30
THE SMURFS
12:20
LEO DA VINCI
12:45
MIA AND ME
13:10
MINI PET PALS
13:20
THAT’S JOEY
13:50
THE SMURFS
14:40
LEO DA VINCI
15:05
MIA AND ME
15:30
STI CHORA TOU GIATI
16:00
MANOLIS KE KATINA

(epanalipsi)

16:30
ISTORIES TOU CHORKOU

(epanalipsi)

16:55
KITA ME STA MATIA
17:00
BAYWATCH

(epanalipsi)

17:50
O DROMOS ECHI TI DIKI TOU ISTORIA
18:00
QUEST FOR KNOWLEDGE

(epanalipsi)

18:30
ECONOMIC ECHO
19:30
SELIDES ISTORIAS
19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
KENTRIKO DELTIO EIDISEON STI NOIMATIKI
21:05
KITA ME STA MATIA
21:30
WATER POLO LEN CHAMPION’S LEAGUE

Rantinski - Olimpiakos

22:45
THE NINETIES
23:30
CHALKINA CHRONIA ME IPOTITLOUS

se epanalipsi apo to RIK1

00:20
EMIS KI O KOSMOS MAS (EPANALIPSI)
01:20
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
01:40
APO MERA SE MERA (EPANALIPSI)
05:10
OMORFI MERA – KATHE MERA (EPANALIPSI)
06:40
MANOLIS KE KATINA

(epanalipsi)

PLUS
06:00
TO TAXIDI TIS ZOIS
06:55
PEDIKI SIRA EP. 5V
07:10
PEDIKI SIRA EP. 23
07:35
COOK EAT (E )
08:30
TILENOUVELLA (METAGLOTTISMENI) (E )

MARIA ANgELE MOu

10:00
TILEAGORA
12:00
ME ALLI MATIA, SEASON IV
13:10
MESIMVRINI ENIMEROSI
14:30
TILEAGORA
18:10
SIMTOMO (10’) DELTIO IDISEON
18:30
TILEAGORA
19:25
TILENOUVELLA MARIA ANGELE MOU
20:15
IDISIS STO PLUS

21:00
XENI TENIA
12

ESThIMATIKI KOMEMtI

22:45
XENI TENIA
18

EGkLIMA, DRAMA, ThRILER, AGONIA

00:45
XENI SIRA
12
01:35
XENI SIRA
12
02:25
XENI SIRA
12
03:15
XENI SIRA
12
04:05
XENI SIRA (15)
04:50
AORATOS FAKOS
04:55
ME ALLI MATIA (E )