Sigma
06:00
ΏRA GIA FAGITO – K
06:45
TOP CHEF (E) – K
08:30
HAPPY TRAVELLER (E) - K
09:30
IRTHE KI EDESE – K
11:00
STRATIOTIKI PARELASI 1IS OKTOVRIOU – K
13:30
VOURATE GITONI (E) – K
14:00
LOVE IT – K
15:40
KALO MESIMERAKI – K
17:30
KATI XANAPSINETE - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
KATI XANAPSINETE – K
19:10
MOLIS CHTHES - K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:10
1821 IROES – K

Premiera

22:00
BIG BROTHER LIVE - K
01:20
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
01:30
MOLIS CHTHES (E) – K
02:20
KALO MESIMERAKI (E) – K
04:00
LOVE IT (E) – K
OMEGA
06:00
PIOS INE PROINIATIKA
09:00
BREAKFAST @STAR
12:00
ENIMEROSI TORA
13:30
ELA NA DIS
15:00
ECHMES
16:35
KATHE MERA SEF
17:35
SHOPPING STAR
18:00
OMEGA NEWS
18:10
SHOPPING STAR (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS
20:10
OMEGA NEWS
21:15
MIA TOU KLEFTI (E)
23:30
THE BLACKLIST
00:30
O AMTRAS TON ONIRON MOU (E)
01:30
ALITHIES ME TI ZINA
03:00
9 MINES (E)
04:00
IKONES (E)
04:30
KATHE MERA SEF (E)
ANT1 TV
06:30
PARTHENA ZOI (E)
07:20
ROUK ZOUK (E)
08:10
5 CH 5 (E)
09:00
TO PROINO
10:50
STRATIOTIKI PARELASI
12:00
GAMOS ME TA OLA TOU (E)
13:40
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)
14:50
THA VRIS TO DASKALO SOU (E)
15:40
PARTHENA ZOI (E)
16:20
5 X 5
17:10
ROUK ZOUK V
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
ILIOS II
19:15
AGRIES MELISSES III
20:15
TA NEA TOU AMT1
22:15
THE BOURNE SUPREMACY
12

Astinomiko thriler.

23:10
GAME OF CHEFS
00:00
SHADES OF BLUE III
12
00:50
KE I PAMTREMENI ECHOUN PSICHI (E)
01:40
GIA TIN ANNA (E)
02:30
ANGIGMA PSICHIS (E)
03:20
TA NEA TOU AMT1
04:10
TO KAFENIO (E)
04:50
EROTAS (E)
05:40
KARMA (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
DEAL (E)
06:45
60’ ELLADA
08:10
FAMILIA (E)
09:15
SUPER KATERINA
11:00
STRATIOTIKI PARELASI 01IS OKTOVRIOU
12:00
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA (E)
12:45
TO SI SOU (E)
13:30
IKOGENIAKES ISTORIES
14:30
STYLE ME UP
15:15
ME AGAPI CHRISTIANA
17:00
DEAL
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:00
TO AFRIO MAS ANIKI
19:00
THE CHASE
20:00
ALPHA NEWS
21:00
THE LOUIS NIGHT SHOW
23:15
THE BACHELOR
02:00
SPITI INE (E)
02:45
TO AFRIO MAS ANIKI (E)
03:30
KARMA (E)
04:30
ME AGAPI CHRISTIANA (E)
RIK1
07:00
APO TIN KERINIA OS TA DIODIA

(Epanalipsi)

07:15
MPLAK FOREST

(Epanalipsi)

09:15
OI PARADOSIAKI ANGIOPLASTES TOU KOKKINOU PILOU

(Epanalipsi)

10:40
SELIDES ISTORIES
10:45
STRATIOTIKI PARELASI
12:00
APO MERA SE MERA
14:30
EMIS KI O KOSMOS MAS
15:30
CHRISES SINTAGES
16:30
I MESOTZERITISSA

(Epanalipsi)

17:10
TAXIDI STO CHRONO

(Epanalipsi)

18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
KONTA EPESES

(Epanalipsi)

19:20
MPLAK FOREST
20:00
EIDISIS
21:05
CHALKINA CHRONIA
21:50
O MIKIS THEODORAKIS TIS KIPROU
23:30
FBI
23:40
EIDISIS
00:15
OI PARADOSIAKI ANGIOPLASTES TOU KOKKINOU PILOU

Angioplastes (Epanalipsi)

01:45
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
I MESOTZIERITISSA

(Epanalipsi)

03:30
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

04:15
FBI

(Epanalipsi)

05:00
KONTA EPESES

(Epanalipsi)

06:00
TAXIDI STON CHRONO

(Epanalipsi)

RIK2
07:30
ELA KI ESI

(epanalipsi)

07:50
MAYA THE BEE
08:20
NILS HOLGERSSON
08:45
LITTLE FURRY
09:10
BOULE AND BILL
09:35
SPIRIT
10:00
ROBOT TRAINS
10:40
GARFIELD

11:20
MAYA THE BEE
11:50
NILS HOLGERSSON
12:15
LITTLE FURRY
12:40
BOULE AND BILL
13:35
SPIRIT
14:00
ROBOT TRAINS
14:40
GARFIELD
15:20
MAYA THE BEE
15:50
O SEFERIS KE I KIPROS

(epanalipsi)

16:50
VONANZA
17:40
DIMITRIS LIPERTIS

(epanalipsi)

18:30
O KOSMOS TIS KIPROU , TOU DIAMANTI

(epanalipsi)

19:10
CHRONOGRAFIMA KIPRIAKI DIPLOMATIA

(epanalipsi)

19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
KENTRIKO DELTIO EIDISEON STI NOIMATIKI
21:05
SINAVLIA AFIEROMA MICHALIS PASIARDIS
23:15
CHALKINA CHRONIA ME IPOTITLOUS
00:05
STRATIOTIKI PARELASI

(epanalipsi)

01:05
EMIS KI O KOSMOS MAS (EPANALIPSI)
02:05
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
02:30
APO MERA SE MERA (EPANALIPSI)
04:50
O SEFERIS KE I KIPROS (EPANALIPSI)
05:50
O KOSMOS TIS KIPROU , TOU DIAMANTI (EPANALIPSI)
06:30
KITA ME STA MATIA (EPANALIPSI)
06:50
BONANZA (EPANALIPSI)
PLUS
06:00
TO TAXIDI TIS ZOIS
06:55
PEDIKI SIRA EP. 47
07:15
PEDIKI SIRA EP. 19
07:40
COOK EAT (E )
08:30
TILENOUVELLA (METAGLOTTISMENI) (E )

MARIA ANgELE MOu

10:00
TILEAGORA
12:00
XENI NEANIKI TENIA

KOMODIA

13:00
MESIMVRINI ENIMEROSI – DIETHNIS IDISIS
14:30
TILEAGORA
18:35
SIMTOMO (10’) DELTIO IDISEON
18:55
ANADIXE TO
19:30
TILENOUVELLA MARIA ANGELE MOU
20:20
IDISIS STO PLUS
20:50
TAXIDI GEFSEON, SEASON III (2020/2021) EPANALIPSI
21:50
AORATOS FAKOS
22:00
XENI TENIA I TENIA TON DEKA

DRASI, PERIPETIA, ROMAMtZO

00:20
XENI TENIA
12

EGkLIMA, DRASI, ThRILER, AGONIA

02:15
XENI TENIA

DRAMA

03:55
XENI SIRA (15)
04:45
DIETHNIS IDISIS ( E )
05:15
MONO GIA SENA ( E )