Sigma
06:00
ΏRA GIA FAGITO – K
06:45
O PAPAS FRAGKISKOS STIN KIPRO – K
13:30
VOURATE GITONI (E) – K
14:00
LOVE IT – K
15:45
O PAPAS FRAGKISKOS STIN KIPRO – K
17:00
KALO MESIMERAKI ME TON NIKO MOUTSINA – K
17:30
KATI XANAPSINETE - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
KATI XANAPSINETE – K
19:10
MOLIS CHTHES - K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
IDOLS ME TON SAKI ROUVA - K
22:00
BIG BROTHER LIVE - K
01:20
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
01:30
MOLIS CHTHES (E) – K
02:20
KALO MESIMERAKI (E) – K
03:30
KATI XANAPSINETE (E) - K
04:50
LOVE IT (E) – K
OMEGA
07:00
ALITHIES ME TI ZINA
09:00
BREAKFAST @STAR
12:00
ENIMEROSI TORA
13:30
ELA NA DIS
15:00
ECHMES
16:35
KATHE MERA SEF
17:35
SHOPPING STAR
18:00
OMEGA NEWS
18:10
SHOPPING STAR (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS
20:10
OMEGA NEWS
21:15
S’ AGAPAO MEN… ALLA (EP.19)
22:15
AFTER DARK
23:45
I PROKLISI
00:30
LOCK N’ ROAD
01:30
GLAM WARS (E)
02:30
PIOS INE PROINIATIKA
ANT1 TV
06:50
PARTHENA ZOI (E)
07:20
ILIOS (E)
08:10
ROUK ZOUK (E)
09:00
TO PROINO
11:00
MERA MESIMERI
14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)
14:50
TO KAFE TIS CHARAS (E)
15:40
PARTHENA ZOI (E)
16:20
EGIA FUXIA(E)
17:10
ROUK ZOUK V
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
5 X 5
19:20
ILIOS II
20:15
TA NEA TOU AMT1
21:20
XXX: EPANEKKINISI (XXX: RETURN OF XANDER CAGE)
23:10
VINILIO
00:15
THE 2NIGHT SHOW
01:50
STIVIN DIA TOU ARRAVONOS (E)
02:40
IATRIKO APORRITO (E)
03:30
ROUA MAT (E)
04:30
TO KAFENIO (E)
05:00
EROTAS (E)
05:50
KARMA (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
DEAL (E)
06:45
ALPHA KALIMERA
09:15
SUPER KATERINA
11:00
ALPHA ENIMEROSI
13:30
STYLE ME UP!
14:30
IKOGENIAKES ISTORIES
15:15
ME AGAPI CHRISTIANA
17:10
DEAL
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:00
TO AFRIO MAS ANIKI
19:00
THE CHASE
20:00
ALPHA NEWS
21:00
TIE LOUIS NIGHT SHOW
23:20
THE BACHELOR
02:15
THE CHASE (E)
03:00
TO AFRIO MAS ANIKI (E)
03:45
10I EMTOLI (E)
04:30
ME AGAPI CHRISTIANA (E)
RIK1
06:45
PROTI ENIMEROSI
07:15
KAMOMATA TZI AROMATA

(Epanalipsi)

09:30
OMORFI MERA-KATHE MERA
10:55
SELIDES ISTORIAS
11:00
APO MERA SE MERA
14:30
EMIS KI O KOSMOS MAS
15:30
CHRONOGRAFIMA

(Epanalipsi)

16:00
EIDIKI EKPOMPI GIA TIN TELETI STIN EKKLISIA TOU TIMIOU STAVROU STIN PRESVIA TOU VATIKANOU
17:00
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
I TELEFTEA ΏRA
19:20
KAMOMATA TZI AROMATA

(Epanalipsi)

20:00
EIDISIS
21:05
CHALKINA CHRONIA
21:50
TA KALITERA MAS CHRONIA

(Epanalipsi)

22:40
EIDISIS
22:45
FBI
23:30
TEEN MANIFESTO

(Epanalipsi apo RIK 2)

00:00
OMORFI MERA-KATHE MERA

(Epanalipsi)

01:25
SELIDES ISTORIAS

(Epanalipsi)

01:30
EIDISIS

(Epanalipsi)

02:30
EMIS KI O KOSMOS MAS

(Epanalipsi)

03:30
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

04:15
TEEN MANIFESTO

(Epanalipsi) PARASKEvI 3 DEKEMVRIOu (Sinechia)

04:45
FBI

(Epanalipsi)

05:30
I TELEFTEA ΏRA

(Epanalipsi)

06:30
TA KALITERA MAS CHRONIA

(Epanalipsi)

RIK2
07:30
MAGIKOS KOSMOS

(epanalipsi)

08:00
LITTLE FURRY
08:10
BOULE AND BILL
08:35
NILS HOLGERSSON
09:00
ROBOT TRAINS
09:25
WISSPER
09:55
O DROMOS ECHI TI DIKI TOU ISTORIA
10:00
EPISKEPSI PAPA FRAGKISKOU STIN KIPRO
11:30
O DROMOS ECHI TI DIKI TOU ISTORIA
11:35
THE SMURFS
12:25
LEO DA VINCI
12:50
MIA AND ME
13:15
HERO DAD
13:30
THAT’S JOEY
14:00
THE SMURFS
14:50
LEO DA VINCI
15:15
MIA AND ME
15:40
KITA ME STA MATIA
16:00
MANOLIS KE KATINA

(epanalipsi)

16:50
KITA ME STA MATIA

(epanalipsi)

17:00
VONANZA
17:50
SELIDES ISTORIAS
18:00
EUROMAXX A LA CARTE

(epanalipsi)

18:30
TEEN MANIFESTO
19:00
MOVIE TIME
19:30
O DROMOS ECHI TI DIKI TOU ISTORIA

(epanalipsi)

19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
KENTRIKO DELTIO EIDISEON STI NOIMATIKI
21:05
APOLLO13:THE INSIDE STORY
22:00
GENIUS
23:45
CHALKINA CHRONIA ME IPOTITLOUS

se epanalipsi apo to RIK1

00:30
EMIS KI O KOSMOS MAS (EPANALIPSI)
01:30
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
01:50
APO MERA SE MERA (EPANALIPSI)
05:20
BONANZA (EPANALIPSI)
06:15
MANOLIS KE KATINA (EPANALIPSI)
06:45
ISTORIES TOU CHORKOU (EPANALIPSI)
PLUS
06:00
TO TAXIDI TIS ZOIS
07:00
PEDIKI SIRA EP. 32V
07:15
PEDIKI SIRA EP. 12
07:40
COOK EAT (E )
08:30
TILENOUVELLA (METAGLOTTISMENI) (E )

MARIA ANgELE MOu

10:00
TILEAGORA
12:00
ME ALLI MATIA, SEASON IV
13:10
MESIMVRINI ENIMEROSI
14:30
TILEAGORA
18:10
SIMTOMO (10’) DELTIO IDISEON
18:55
ANADIXE TO
19:30
TILENOUVELLA MARIA ANGELE MOU
20:50
TAXIDI GEFSEON, SEASON IV (2021/2022) 1I PROVOLI
21:50
AORATOS FAKOS
22:00
XENI TENIA I TENIA TON DEKA
12

ROMAMtIKI KOMODIA

23:45
XENI TENIA (15)

DRASI, DRAMA, ThRILER

01:55
XENI SIRA
12
02:50
XENI SIRA (15)
03:40
AORATOS FAKOS
04:00
MONO GIA SENA ( E )
04:50
ME ALLI MATIA (E )