Sigma
06:00
ΏRA GIA FAGITO – K
06:45
KATI XANAPSINETE (E) – K
08:10
I PETHERA (E) – K
09:00
IGIENETE ME TI MARIA KANTHER - K
09:30
IRTHE KI EDESE – BEST OF – K
11:00
THE VOICE OF GREECE (E) - K
13:30
VOURATE GITONI (E) – K
14:00
LOVE IT – K
15:40
KALO MESIMERAKI (E) – K
17:30
KATI XANAPSINETE - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
KATI XANAPSINETE – K
19:10
MOLIS CHTHES - K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:10
TOP CHEF – O MEGALOS TELIKOS - K
23:00
BIG BROTHER - K
01:00
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
01:10
MOLIS CHTHES (E) - K
02:00
KALO MESIMERAKI (E) – K
03:30
LOVE IT (E) – K
04:40
TOMES STA GEGONOTA (E) – K
05:30
KOKKINO PODILATO (E) – K
OMEGA
07:00
ALITHIES ME TI ZINA
09:00
BREAKFAST @STAR
12:00
EPIPLOGKOURMEDIES (E)
13:00
ELA NA DIS
14:30
S’ AGAPAO MEN… ALLA (E)
16:35
KATHE MERA SEF
17:35
SHOPPING STAR
18:00
OMEGA NEWS
18:10
SHOPPING STAR (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS
20:10
OMEGA NEWS
21:00
THE OMG SHOW
22:35
TOTAL BLACKOUT
23:30
THE BLACKLIST
00:30
GNTM 4 (E)
02:30
PIOS INE PROINIATIKA
05:30
STYLE ME UP (E)
06:00
KATHE MERA SEF (E)
ANT1 TV
06:30
KARMA (E)
07:20
ILIOS (E)
08:10
ROUK ZOUK (E)
09:00
TO PROINO
11:00
ERGAZOMENI GINEKA (E)
12:30
POLEMOS TON ASTRON (E)
14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)
14:50
TO KAFE TIS CHARAS (E)
15:40
PARTHENA ZOI (E)
16:20
EGIA FUXIA(E)
17:10
ROUK ZOUK V
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
5 X 5
19:20
ILIOS II
20:15
TA NEA TOU AMT1
21:20
AGRIES MELISSES III
22:15
KONSERTO GIA POLIVOLA
00:10
GAME OF CHEFS
01:00
KE I PAMTREMENI ECHOUN PSICHI
01:50
GIA TIN ANNA (E)
02:40
ANGIGMA PSICHIS (E)
03:30
TA NEA TOU AMT1
04:30
TO KAFENIO (E)
05:00
EROTAS (E)
05:50
KARMA (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
DEAL (E)
06:45
60’ ELLADA (E)
08:10
I FAMILIA (E)
09:15
SUPER KATERINA
11:00
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA (E)
12:45
TO SI SOU (E)
13:30
STYLE ME UP!
14:30
IKOGENIAKES ISTORIES
15:15
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA (E)
17:10
DEAL
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:00
TO AFRIO MAS ANIKI
19:00
THE CHASE
20:00
ALPHA NEWS
21:00
SASMOS
22:15
KAMPINGK
23:20
THE BACHELOR
01:15
ASE MAS RE MAMA (E)
02:00
THE CHASE (E)
02:45
TO AFRIO MAS ANIKI (E)
03:30
SASMOS (E)
04:30
ME AGAPI CHRISTIANA (E)
RIK1
08:00
TETRALOGIA-O TOPOS EN O ANTHROPOS-XECHASMENI IROES

(Epanalipsi)

09:00
OI VETERANI

(Epanalipsi)

09:40
SINAVLIA AFIEROMA MICHALI PASIARDI

(Epanalipsi)

11:55
SELIDES ISTORIAS
12:00
TRAGOUDONTAS TO MEGALO OCHI

(Epanalipsi)

12:25
I SIMVOLI TIS KIPROU STON V’ PAGKOSMIO POLEMO

(Epanalipsi)

13:00
EL ALAMEIN-ITAN KE I KIPROS EKI

(Epanalipsi)

13:45
TO EPOS TOU ’40 STI VORIO IPIRO

(Epanalipsi)

14:30
EMIS KI O KOSMOS MAS
15:30
CHRISES SINTAGES
16:30
PROORISMOS AOUSVITS

(Epanalipsi)

16:55
SINAVLIA SIMFONIKIS ORCHISTRAS MOUSIKI STIN POLI

(Epanalipsi)

18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
I TELEFTEA ΏRA
19:20
MPLAK FOREST
20:00
EIDISIS
21:05
CHALKINA CHRONIA
21:50
TA KALITERA MAS CHRONIA

(Epanalipsi)

22:40
EIDISIS
22:45
FBI
23:30
EKINI KE EKINI

(Epanalipsi)

00:30
EL ALAMEIN-ITAN KE I KIPROS EKI

(Epanalipsi)

01:15
TO EPOS TOU ’40 STI VORIO IPIRO

(Epanalipsi)

01:55
SELIDES ISTORIAS

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

03:45
FBI

(Epanalipsi)

04:30
I TELEFTEA ΏRA

(Epanalipsi)

05:30
TA KALITERA MAS CHRONIA

(Epanalipsi)

06:15
MPLAK FOREST

(Epanalipsi)

RIK2
07:30
MAGIKOS KOSMOS

(epanalipsi)

07:55
MAYA THE BEE
08:25
NILS HOLGERSSON
08:50
LITTLE FURRY
09:15
BOULE AND BILL
09:40
WISSPER
10:10
ROBOT TRAINS
10:50
GARFIELD
11:30
MAYA THE BEE
12:00
NILS HOLGERSSON
12:25
LITTLE FURRY
12:50
BOULE AND BILL
13:15
WISSPER
13:45
ROBOT TRAINS
14:25
GARFIELD
15:10
MAYA THE BEE
15:30
MAGIKOS KOSMOS

(epanalipsi)

16:00
PEDIKO THEATRO

(epanalipsi)

17:40
CLASSIFIED WORLD WAR II

Ep 2 Chitler – Mein Kampf (epanalipsi)

18:10
CHRONOGRAFIMA – V’ PAGKOSMIOS POLEMOS

(epanalipsi)

18:35
ARTCAFE

(epanalipsi)

19:35
SELIDES ISTORIAS
19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
KENTRIKO DELTIO EIDISEON STI NOIMATIKI
21:05
ANTHROPOID
23:00
CHALKINA CHRONIA ME IPOTITLOUS

se epanalipsi apo to RIK1

00:00
EMIS KI O KOSMOS MAS (EPANALIPSI)
01:00
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
01:20
EURONEWS
PLUS
06:00
TO TAXIDI TIS ZOIS
07:00
PEDIKI SIRA EP. 14A
07:10
PEDIKI SIRA EP. 12
07:30
COOK EAT (E )
08:30
TILENOUVELLA (METAGLOTTISMENI) (E )

MARIA ANgELE MOu

09:20
TILEAGORA
09:55
XENI NEANIKI TENIA

PERIPETIA, KOMODIA, IKOGENIAKI, ANIMATION

11:20
XENI TENIA

IKOGENIAKI KOMODIA

13:00
MESIMVRINI ENIMEROSI
14:30
TILEAGORA
15:30
XENI TENIA

IKOGENIAKI KOMODIA

17:10
TILEAGORA
18:00
SIMTOMO (10’) DELTIO IDISEON
18:30
TILEAGORA
19:25
TILENOUVELLA MARIA ANGELE MOU

20:15
IDISIS STO PLUS
20:50
TAXIDI GEFSEON, SEASON III (2020/2021) EPANALIPSI
21:50
AORATOS FAKOS
22:05
XENI TENIA I TENIA TON DEKA (15)

DRAMA, MISTIRIO, ROMAMtZO

00:00
XENI SIRA
12
00:55
XENI SIRA
12
01:45
XENI SIRA
12
02:35
XENI SIRA
12
03:25
XENI SIRA (15)
04:10
OLI I KALI CHORANE ( E )