Sigma (streaming link)
06:00
OI ADIAFTHORI (E) – K
06:30
LOVE IT (E) – K
08:00
KALO MESIMERAKI (E) – K
09:40
ΏRA GIA FAGITO (E) - K
10:40
DOT – K
11:40
VOURATE GITONI (E) - K
13:00
KATI XANAPSINETE (E) - K
14:30
THE MASKED SINGER (E) – K
17:00
OLA GKOUMT - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
OLA GKOUMT – K
19:10
PASSENGER ME TON MARIO PRIAMO IOANNIDI - K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
THE MASKED SINGER – K

Neo episodio

23:45
STIN IGIA MAS RE PEDIA (E) - K
00:30
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
00:40
STIN IGIA MAS RE PEDIA (E) - K
03:00
DOT (E) – K
04:00
IRTHE KI EDESE (E) - K
OMEGA (streaming link)
05:30
TORA O,TI SIMVENI

I Fei Mavragani ke i dimosiografiki tis omada analioun Tora O,ti Simveni se olo ton kosmo.

09:50
OPEN WEEKEND

I Eleni Tsolaki me tin esiodoxia tis ke to chamogelo tis mas lei tin pio charoumeni kalimera kathe Savvato ke Kiriaki se mia ekpompi pou ta echi ola

13:00
O TROCHOS TIS TICHIS (E)

Tilepechnidi me ton Petro Polichronidi giati Opios girizi, kerdizi!

15:15
GREEN KITCHEN BY MADAME GINGER (E)

H Marilou Pantaki -i allios Madame Ginger stin proti green magiriki ekpompi tis tileorasis.

16:15
ANICHTA

Me oplo to chioumor, choris paropides ke me polles ekplixis gia tous xechoristous, eponimous kalesmenous, i Annita Pania iposchete sinarpastikes istories anthropon pou vlepoume toso sichna alla xeroume toso ligo

18:00
OMEGA NEWS

Apogevmatino Deltio Eidiseon ke sti Noimatiki

18:10
IKONES

O Tasos Dousis taxidevi se pente ipirous ke mirazete empiries ke Eikones

19:10
RIXE MIA ZARIA

To olokenourgio tilepechnidi gnoseon tou Omega, me parousiasti ton Konstantino Iasonos iposchete anatropes, ekplixis, poli gelio ke kerdi mechri ke… 10.000 evro!

20:10
OMEGA NEWS

Kentriko deltio idiseon

21:15
ENA TRAGOUDI AKOMA

Ena mousiko talento apo tin Ellada i tin Kipro, sinantai kathe evdomada ena apo ta megalitera onomata tis ellinikis mousikis. Enorchistrotis o Giorgos Theofanous

23:15
THE BODYGUARD (XENI TENIA)
01:15
RIXE MIA ZARIA (E)
02:00
OPEN WEEKEND (E)
04:30
SIMIA KE TERATA (E)
ANT1 TV (streaming link)
06:20
LIFTINGK (E)
07:10
O KOSMOS NA CHALASI (E)
08:00
MAMMA MIA (E)
08:30
TO PIO GLIKO MOU PSEMA (E)
09:00
DIXE MOU TO FILO SOU (E)
09:30
AKROS IKOGENIAKON (E)
11:10
DADDY COOL (E)
12:00
IGIA PANO AP’ OLA
12:50
ENOPIOS ENOPIO III
14:20
ELEFTHEROS KI OREOS (E)
15:45
EKINES KI EGO (E)
16:30
5 X 5 (E)
17:30
5 X 5 (E)
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
5 CH 5 (E)
18:40
ROYK ZOYK SPECIAL (E)
20:15
TA NEA TOU AMT1
21:15
16 TETRAGONA – 16 BLOCKS
12

Peripetia, paragogis 2006.

23:00
KONAN O VARVAROS – CONAN, THE BARBARIAN (15)

Peripetia, paragogis 2011.

00:45
EGKLIMATA II
12
02:00
DOURIOS IPPOS (15)
02:50
MAFROS OKEANOS (E) (15)
03:40
7 ZOES (E)
04:30
ZEVGARIA (E)
12
05:20
TANGKO GIA TRIS (E)
ALPHA TV CYPRUS (streaming link)
06:00
60’ ELLADA (E)
07:00
ROOMIES
08:00
ASTERAS RACHOULAS
09:00
I FAMILIA (E)
09:50
SAVVATOKIRIAKO ME TON MANESI
13:00
X – FACTOR (E)
14:45
ASE MAS RE MAMA
16:00
THE CHASE (E)
17:00
IKOGENIAKES ISTORIES (E)
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:10
IKOGENIAKES ISTORIES (E)
19:15
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA
20:00
ALPHA NEWS

Se mia epochi opou ta politika, ikonomika ke kinonika dedomena allazoun ke i polites anazitoun tin egkiri ke egkeri enimerosi, erchonte i Eidisis tou ALPHA me dinamiko, machitiko, apokaliptiko ke axiopisto charaktira.

21:00
I GI TIS ELIAS
22:45
CHART SHOW
02:15
THE CHASE (E)
03:00
SAVVATOKIRIAKO ME TON MANESI
RIK1 (streaming link)
07:30
LOUNA PARK

(Epanalipsi)

08:00
EU 4 U

D’ Kiklos-Episodio 11o (Epanalipsi)

09:00
EIRINI PASI

A’ Kiklos-Episodio 6o ke 7o (Epanalipsi me ellinikous ipotitlous)

10:00
SE PROSKINO, GLOSSA

V’ Kiklos-Episodio 54o (Epanalipsi)

11:00
CHRONOGRAFIMA

G’ Kiklos-Episodio 28o Michalis Pitsillidis (Epanalipsi)

11:30
CHRISES SINTAGES-WEEKEND EDITION

A’ Kiklos-Episodio 4o (Epanalipsi)

12:00
PARADOSIAKI VRADIA

G’ Kiklos-Episodio 5o (Epanalipsi)

14:00
EIDISIS
14:30
MAZI/BIRLIKTE

G’ Kiklos-Episodio 22o (Epanalipsi)

15:30
KIPRII TOU KOSMOU

Z’ Kiklos-Episodio 737o-Telefteo

16:00
ROAD STORY

A’ Kiklos-Episodio 17o (Epanalipsi)

16:30
ART CAFE

E’ Kiklos-Episodio 10o Paschalis Anastasi-Zografos (Epanalipsi)

17:30
MOUSIKO RANTEVOU

V’ Kiklos-Episodio 4o (Epanalipsi)

18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
EIRINI PASI

A’ Kiklos-Episodio 7o-Gia Mia Choufta Lires (Epanalipsi)

19:00
TA KALITERA MAS CHRONIA

A’ Kiklos-Episodio 32o-O telefteos choros (Epanalipsi)

20:00
EIDISIS
21:00
PLAY LIST

A’ Kiklos-Episodio 3o (Epanalipsi)

22:15
ELLINIKI TENIA

Apopse trome stis Iokastis (Epanalipsi)

23:15
EIDISIS
23:20
ELLINIKI TENIA

Apopse trome stis Iokastis (I sinechia)

00:00
LOUNA PARK

(Epanalipsi)

00:30
ROAD STORY

(Epanalipsi)

01:00
EU 4 U

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
CHRISES SINTAGES WEEKEND EDITION

(Epanalipsi)

03:30
CHRONOGRAFIMA

(Epanalipsi)

04:00
ART CAFE

(Epanalipsi)

05:00
MAZI/BIRLIKTE

(Epanalipsi)

05:30
MOUSIKO RANTEVOU

(Epanalipsi)

06:00
EIRINI PASI

(Epanalipsi)

06:30
TA KALITERA MAS CHRONIA

(Epanalipsi)

RIK2 (streaming link)
07:30
MAGIKOS KOSMOS

(epanalipsi)

07:50
(LITTLE FURRY
08:15
NILS HOLGERSSON
08:40
GARFIELD
09:20
(INSPECTOR GADGET
09:45
MINI PET PALS
10:05
HERO DAD
10:15
BO ON THE GO
10:35
THE SMURFS
11:00
POP KORN PEZO KE MATHENO

Episodio 9 (epanalipsi)

11:40
THAT’S JOEY
12:10
LEO DA VINCI
12:35
MIA AND ME
13:00
HERO DAD
13:10
MINI PET PALS
13:25
BO ON THE GO
13:50
THE SMURFS
14:40
LEO DA VINCI
15:05
MIA AND ME
15:30
POP KORN PEZO KE MATHENO

Episodio 9 (epanalipsi)

16:10
MANOLIS KE KATINA

(epanalipsi)

16:30
ISTORIES TOU CHORKOU

(epanalipsi)

17:00
APOLLO13:THE INSIDE STORY

(epanalipsi)

18:00
EUROMAXX A LA CARTE

(epanalipsi)

18:30
PROSOPOGRAFIES

(epanalipsi)

19:15
KNOW IT

(epanalipsi)

19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
MESOGIAKI AGONES – KOLIMVISI
22:00
THE HITMAN’S BODYGUARD
00:00
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
00:20
EURONEWS
PLUS
06:20
PEDIKES SIRES
07:30
“O KAROTAKIAS”

Pediko Paramithi Metaglottismeno sta Ellinika

08:30
TILEAGORA
09:00
ANADIXE TO ( E )
09:35
EXIPNES GEFSIS (SMART GEFSIS) (E )

Me ton chef AMtREA KAVAZI.

11:00
TILEAGORA
14:00
AVTO INE SAVVATOKIRIAKO

Me ti NIKOLETTA RALLI

16:30
TILEAGORA
18:30
TAXIDI GEFSEON, SEASON III (2020/2021) (E)

Me ton diakekrimeno chef SAVVAS SAVVA

19:25
FATSA BOOK (E – EPISODIOU TRITIS 20:50)

Taxidiotiki ekpompi me ton Kosta Matzio

20:25
O KEROS

Oi provlepsis tis Meteorologikis Ipiresias gia ton kero

20:30
XENI NEANIKI TENIA

IKOGENIAKI DRAMEMtI (KOMODIA – DRAMA)

22:30
XENI TENIA
12

DRASI, PERIPETIA, KOMODIA

00:25
XENI TENIA
12

DRAMA, AGONIA, ThRILER

02:20
XENI SIRA
12
03:10
XENI SIRA
12
04:00
XENI SIRA
12
04:50
AORATOS FAKOS
05:00
AVTO INE SAVVATOKIRIAKO – (E )

Me ti NIKOLETTA RALLI